Naar de inhoud

autobiografie

mijn levens verhaal tot heden
akke.beakke.be
Deze autobiografie beschrijft het levens verhaal van de nu 70 jaar zijnde Hans Cappon, van kind van een SS man via broodbezorger, 32 jaar Koninklijke Marine, Horeca ondernemer, visboer, taxichauffeur, nu reeds 25 jaar met pensioen, ervaringsdeskundige op het gebied van alcohol, roken, seks, huwelijk en belasting. Mijn levensverhaal is niet interessant genoeg voor een uitgever, ik ben geen Bekende Nederlander, dus werd het een videoboek in delen, geschreven door mij zelf en dus de volle waarheid, leuk als U er kennis van wilt nemen, maar gemaakt als mijn levenswerk en voor het nageslacht, Hans Cappon (jankaas)

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026976
Samen976
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026976
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen998
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)976
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)40010
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)109
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1818
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2525
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2323
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)26952
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3030
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)543
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)64
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)533
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)94
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)17220
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)273
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)667
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)116111
Samen1.420371
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026987
September 202642736
Augustus 2026401133
Juli 20261210
Juni 20266914
Mei 202618730
April 20269010
Maart 20262424
Februari 2026142137
Januari 20263434
December 202510735
November 2025163115
Oktober 202511770
September 202513690
Augustus 2025512343
Juli 2025278200
Juni 2025208124
Mei 202522
April 20253227
Maart 20255249
Februari 202577
Januari 202533
December 202444
November 20244545
Samen3.1501.549
Per jaar
  • 2026 (tot nu)435 bezoekers · 1.484 bekeken
  • 20251.065 bezoekers · 1.617 bekeken
  • 20241.217 bezoekers · 1.224 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20194 bezoekers · 29 bekeken
  • 20184 bezoekers · 9 bekeken
  • 201711 bezoekers · 18 bekeken
  • 201665 bezoekers · 142 bekeken
  • 2015119 bezoekers · 218 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.48443514,9%
20251.6171.06536,4%
20241.2241.21741,6%
2023110,0%
2022000,0%
2021330,1%
2020220,1%
20192940,1%
2018940,1%
201718110,4%
2016142652,2%
20152181194,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur88345,2%
1 tot 2 uur39284,3%
2 tot 3 uur74192,9%
3 tot 4 uur34294,4%
4 tot 5 uur152203,1%
5 tot 6 uur43304,6%
6 tot 7 uur45294,4%
7 tot 8 uur54233,5%
8 tot 9 uur111456,9%
9 tot 10 uur46274,1%
10 tot 11 uur72243,7%
11 tot 12 uur54355,3%
12 tot 13 uur50335,0%
13 tot 14 uur74233,5%
14 tot 15 uur58416,3%
15 tot 16 uur211314,7%
16 tot 17 uur97243,7%
17 tot 18 uur78284,3%
18 tot 19 uur141182,7%
19 tot 20 uur42192,9%
20 tot 21 uur150152,3%
21 tot 22 uur31253,8%
22 tot 23 uur95294,4%
23 tot 24 uur32264,0%
Samen1.871655100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag84 bezoekers · 195 bekeken
  • Dinsdag98 bezoekers · 441 bekeken
  • Woensdag84 bezoekers · 198 bekeken
  • Donderdag70 bezoekers · 134 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 183 bekeken
  • Zaterdag174 bezoekers · 616 bekeken
  • Zondag81 bezoekers · 104 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1958412,8%
Dinsdag4419815,0%
Woensdag1988412,8%
Donderdag1347010,7%
Vrijdag183649,8%
Zaterdag61617426,6%
Zondag1048112,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.151 keer bekeken (61,5%), 400 bezoekers (61,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
720 keer bekeken (38,5%), 255 bezoekers (38,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van autobiografie

↑ Terug naar de berichten