Naar de inhoud

Harmma’s Powerpoints en Crea’s

PPS Harmma en Crea's
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261284
zaterdag 17 oktober 202622
Samen1306
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261284
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1306
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1306
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1287
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)43
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)43
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)42
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)41
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3635
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)55
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Samen387134
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261306
September 20261309
Augustus 202633
Juli 20261410
Juni 202666
Mei 20261919
April 202696
Maart 20261414
Februari 20265150
Januari 20262726
December 2025129
November 20253535
Oktober 20252928
September 20253434
Augustus 2025138136
Juli 20253635
Juni 202544
Mei 202577
April 20251312
Maart 202554
Februari 202544
Januari 202522
December 202433
November 202466
Samen731468
Per jaar
  • 2026 (tot nu)149 bezoekers · 403 bekeken
  • 2025310 bezoekers · 319 bekeken
  • 2024147 bezoekers · 147 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20193 bezoekers · 5 bekeken
  • 201816 bezoekers · 17 bekeken
  • 201714 bezoekers · 20 bekeken
  • 201650 bezoekers · 94 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)40314921,5%
202531931044,7%
202414714721,2%
2023000,0%
2022000,0%
2021220,3%
2020220,3%
2019530,4%
201817162,3%
201720142,0%
201694507,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur983,6%
1 tot 2 uur13104,5%
2 tot 3 uur14115,0%
3 tot 4 uur12983,6%
4 tot 5 uur662,7%
5 tot 6 uur13135,9%
6 tot 7 uur1294,1%
7 tot 8 uur662,7%
8 tot 9 uur1073,2%
9 tot 10 uur10104,5%
10 tot 11 uur773,2%
11 tot 12 uur17177,7%
12 tot 13 uur12115,0%
13 tot 14 uur994,1%
14 tot 15 uur15156,8%
15 tot 16 uur1094,1%
16 tot 17 uur773,2%
17 tot 18 uur14135,9%
18 tot 19 uur12104,5%
19 tot 20 uur662,7%
20 tot 21 uur220,9%
21 tot 22 uur3673,2%
22 tot 23 uur3873,2%
23 tot 24 uur72135,9%
Samen479221100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 147 bekeken
  • Dinsdag30 bezoekers · 32 bekeken
  • Woensdag23 bezoekers · 26 bekeken
  • Donderdag40 bezoekers · 42 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 35 bekeken
  • Zaterdag42 bezoekers · 49 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 148 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1472812,7%
Dinsdag323013,6%
Woensdag262310,4%
Donderdag424018,1%
Vrijdag353515,8%
Zaterdag494219,0%
Zondag1482310,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
282 keer bekeken (58,9%), 156 bezoekers (70,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
197 keer bekeken (41,1%), 65 bezoekers (29,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Harmma’s Powerpoints en Crea’s

↑ Terug naar de berichten