Naar de inhoud

stap voor stap

eet smakelijk!!!!!!!!!!!!!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 2026105
Samen1611
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 2026105
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen3732
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1712
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)12910
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)25013
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1611
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2222
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2525
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2828
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)197
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)65
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)62
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)156
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)98
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4.62186
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)177
Samen5.256307
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263025
September 202641049
Augustus 20267878
Juli 20262412
Juni 20261211
Mei 20262116
April 2026267
Maart 20261110
Februari 20264.648103
Januari 20261818
December 20252712
November 20252.35666
Oktober 202510681
September 2025227160
Augustus 2025288215
Juli 202510376
Juni 20252922
Mei 20253223
April 20252828
Maart 20252020
Februari 202500
Januari 202511
December 202433
November 20241414
Samen8.5121.050
Per jaar
  • 2026 (tot nu)329 bezoekers · 5.278 bekeken
  • 2025704 bezoekers · 3.217 bekeken
  • 2024233 bezoekers · 233 bekeken
  • 20233 bezoekers · 4 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20195 bezoekers · 12 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20174 bezoekers · 6 bekeken
  • 20167 bezoekers · 7 bekeken
  • 20155 bezoekers · 11 bekeken
  • 201411 bezoekers · 13 bekeken
  • 201314 bezoekers · 16 bekeken
  • 2012103 bezoekers · 156 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.27832923,1%
20253.21770449,5%
202423323316,4%
2023430,2%
2022000,0%
2021330,2%
2020000,0%
20191250,4%
2018220,1%
2017640,3%
2016770,5%
20151150,4%
201413110,8%
201316141,0%
20121561037,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur232163,3%
1 tot 2 uur197142,9%
2 tot 3 uur102204,1%
3 tot 4 uur232173,5%
4 tot 5 uur232193,9%
5 tot 6 uur414183,7%
6 tot 7 uur447275,5%
7 tot 8 uur425234,7%
8 tot 9 uur217122,5%
9 tot 10 uur275275,5%
10 tot 11 uur372183,7%
11 tot 12 uur1.142204,1%
12 tot 13 uur892295,9%
13 tot 14 uur397316,4%
14 tot 15 uur149244,9%
15 tot 16 uur202204,1%
16 tot 17 uur380244,9%
17 tot 18 uur99224,5%
18 tot 19 uur41234,7%
19 tot 20 uur64183,7%
20 tot 21 uur298122,5%
21 tot 22 uur318183,7%
22 tot 23 uur328214,3%
23 tot 24 uur312153,1%
Samen7.767488100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag67 bezoekers · 1.453 bekeken
  • Dinsdag78 bezoekers · 3.645 bekeken
  • Woensdag55 bezoekers · 56 bekeken
  • Donderdag67 bezoekers · 2.349 bekeken
  • Vrijdag53 bezoekers · 53 bekeken
  • Zaterdag98 bezoekers · 123 bekeken
  • Zondag70 bezoekers · 88 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.4536713,7%
Dinsdag3.6457816,0%
Woensdag565511,3%
Donderdag2.3496713,7%
Vrijdag535310,9%
Zaterdag1239820,1%
Zondag887014,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
7.556 keer bekeken (97,3%), 320 bezoekers (65,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
211 keer bekeken (2,7%), 168 bezoekers (34,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van stap voor stap

↑ Terug naar de berichten