Naar de inhoud

Van communie tot vastentrommel

nostalgische verhalen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 20262110
Samen4332
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 20262110
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202655
donderdag 1 oktober 202644
woensdag 30 september 202644
dinsdag 29 september 202633
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202622
Samen130119
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1818
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)4332
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2828
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2626
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2727
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)29034
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2828
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2819
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)348
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1483
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)4314
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)166
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)91
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)427
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)81
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.07419
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1.11145
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)55
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)416
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Samen3.053359
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202610493
September 2026356100
Augustus 20267338
Juli 20261538
Juni 20264819
Mei 20262715
April 2026518
Maart 20261.08422
Februari 20261.15756
Januari 202644
December 20254813
November 20251.45634
Oktober 20255737
September 2025293146
Augustus 2025303189
Juli 2025306215
Juni 20255632
Mei 20254423
April 202599
Maart 202512445
Februari 202555
Januari 2025198
December 202466
November 20242322
Samen5.8061.147
Per jaar
  • 2026 (tot nu)363 bezoekers · 3.057 bekeken
  • 2025756 bezoekers · 2.720 bekeken
  • 2024855 bezoekers · 1.241 bekeken
  • 20232 bezoekers · 3 bekeken
  • 202241 bezoekers · 43 bekeken
  • 202116 bezoekers · 28 bekeken
  • 202014 bezoekers · 17 bekeken
  • 201936 bezoekers · 97 bekeken
  • 201843 bezoekers · 73 bekeken
  • 201767 bezoekers · 97 bekeken
  • 201639 bezoekers · 43 bekeken
  • 201563 bezoekers · 85 bekeken
  • 201489 bezoekers · 103 bekeken
  • 2013109 bezoekers · 173 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.05736314,6%
20252.72075630,3%
20241.24185534,3%
2023320,1%
202243411,6%
202128160,6%
202017140,6%
201997361,4%
201873431,7%
201797672,7%
201643391,6%
201585632,5%
2014103893,6%
20131731094,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur39235,1%
1 tot 2 uur121204,5%
2 tot 3 uur164204,5%
3 tot 4 uur223122,7%
4 tot 5 uur23171,6%
5 tot 6 uur283173,8%
6 tot 7 uur222224,9%
7 tot 8 uur373224,9%
8 tot 9 uur154265,8%
9 tot 10 uur151265,8%
10 tot 11 uur127204,5%
11 tot 12 uur300184,0%
12 tot 13 uur391214,7%
13 tot 14 uur87163,6%
14 tot 15 uur83194,3%
15 tot 16 uur142224,9%
16 tot 17 uur520153,4%
17 tot 18 uur481214,7%
18 tot 19 uur309132,9%
19 tot 20 uur136224,9%
20 tot 21 uur21194,3%
21 tot 22 uur21102,2%
22 tot 23 uur21204,5%
23 tot 24 uur18163,6%
Samen4.618447100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 123 bekeken
  • Dinsdag60 bezoekers · 1.541 bekeken
  • Woensdag61 bezoekers · 117 bekeken
  • Donderdag63 bezoekers · 316 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 69 bekeken
  • Zaterdag92 bezoekers · 2.131 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 321 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1234810,7%
Dinsdag1.5416013,4%
Woensdag1176113,6%
Donderdag3166314,1%
Vrijdag696414,3%
Zaterdag2.1319220,6%
Zondag3215913,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.166 keer bekeken (46,9%), 296 bezoekers (66,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.452 keer bekeken (53,1%), 151 bezoekers (33,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Van communie tot vastentrommel

↑ Terug naar de berichten