Naar de inhoud

Week / Dag, Boek verhalen van Henk

http://www.lnqs.com/favorietenhenksen/
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202633
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202613011
Samen14728
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202633
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202613011
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202622
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202633
maandag 28 september 202633
zondag 27 september 202633
zaterdag 26 september 202633
vrijdag 25 september 202622
donderdag 24 september 202633
Samen21394
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1414
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)14930
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1919
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5423
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21234
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2929
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)24912
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1057
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11713
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1023
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)42
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)31012
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.52223
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9185
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22117
Samen3.291415
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202619475
September 2026319110
Augustus 202698
Juli 202625619
Juni 202611820
Mei 202622522
April 202631414
Maart 20261.53031
Februari 2026342132
Januari 20265655
December 202511
November 202536887
Oktober 202511
September 2025487193
Augustus 2025551271
Juli 2025161134
Juni 2025130100
Mei 20252071
April 202522
Maart 20252019
Februari 202522
Januari 202522
December 202400
November 202477
Samen5.3021.306
Per jaar
  • 2026 (tot nu)486 bezoekers · 3.363 bekeken
  • 2025813 bezoekers · 1.932 bekeken
  • 2024117 bezoekers · 117 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20215 bezoekers · 6 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 8 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20173 bezoekers · 4 bekeken
  • 20163 bezoekers · 4 bekeken
  • 20159 bezoekers · 12 bekeken
  • 201413 bezoekers · 18 bekeken
  • 20139 bezoekers · 9 bekeken
  • 201271 bezoekers · 102 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.36348631,7%
20251.93281353,0%
20241171177,6%
2023110,1%
2022110,1%
2021650,3%
2020000,0%
2019830,2%
2018110,1%
2017430,2%
2016430,2%
20151290,6%
201418130,8%
2013990,6%
2012102714,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur427193,3%
1 tot 2 uur22162,8%
2 tot 3 uur87234,0%
3 tot 4 uur26183,1%
4 tot 5 uur120234,0%
5 tot 6 uur122254,3%
6 tot 7 uur71376,4%
7 tot 8 uur23162,8%
8 tot 9 uur25183,1%
9 tot 10 uur129254,3%
10 tot 11 uur218244,2%
11 tot 12 uur119152,6%
12 tot 13 uur294427,3%
13 tot 14 uur45386,6%
14 tot 15 uur42305,2%
15 tot 16 uur27234,0%
16 tot 17 uur45152,6%
17 tot 18 uur44386,6%
18 tot 19 uur233274,7%
19 tot 20 uur383152,6%
20 tot 21 uur59244,2%
21 tot 22 uur33264,5%
22 tot 23 uur300193,3%
23 tot 24 uur839193,3%
Samen3.733575100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag78 bezoekers · 529 bekeken
  • Dinsdag88 bezoekers · 366 bekeken
  • Woensdag81 bezoekers · 469 bekeken
  • Donderdag109 bezoekers · 231 bekeken
  • Vrijdag67 bezoekers · 213 bekeken
  • Zaterdag100 bezoekers · 1.329 bekeken
  • Zondag52 bezoekers · 596 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5297813,6%
Dinsdag3668815,3%
Woensdag4698114,1%
Donderdag23110919,0%
Vrijdag2136711,7%
Zaterdag1.32910017,4%
Zondag596529,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.808 keer bekeken (48,4%), 423 bezoekers (73,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.925 keer bekeken (51,6%), 152 bezoekers (26,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Week / Dag, Boek verhalen van Henk

↑ Terug naar de berichten