Naar de inhoud

De ware godsdienst voor Allah is de Islam

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261814
zaterdag 17 oktober 2026126
Samen19411
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261814
zaterdag 17 oktober 2026126
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen20118
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)19411
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)37521
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3224
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1810
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)224
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)155
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)101
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)73
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)564
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)43
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)192
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)43
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4847
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1.08410
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)213
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)44
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)86
Samen1.951191
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202620017
September 202641654
Augustus 202688
Juli 20264115
Juni 2026166
Mei 2026185
April 2026799
Maart 202643
Februari 20261.15360
Januari 202688
December 20252817
November 20251.249137
Oktober 20253529
September 2025453270
Augustus 2025355239
Juli 20258473
Juni 20254336
Mei 20255537
April 20257256
Maart 20252119
Februari 202500
Januari 202511
December 202422
November 20241616
Samen4.3571.117
Per jaar
  • 2026 (tot nu)185 bezoekers · 1.943 bekeken
  • 2025914 bezoekers · 2.396 bekeken
  • 2024407 bezoekers · 410 bekeken
  • 20235 bezoekers · 6 bekeken
  • 202258 bezoekers · 58 bekeken
  • 202149 bezoekers · 49 bekeken
  • 20205 bezoekers · 6 bekeken
  • 201918 bezoekers · 27 bekeken
  • 201814 bezoekers · 19 bekeken
  • 201713 bezoekers · 17 bekeken
  • 201645 bezoekers · 59 bekeken
  • 201577 bezoekers · 86 bekeken
  • 2014178 bezoekers · 196 bekeken
  • 201379 bezoekers · 99 bekeken
  • 2012181 bezoekers · 286 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.9431858,3%
20252.39691441,0%
202441040718,3%
2023650,2%
202258582,6%
202149492,2%
2020650,2%
201927180,8%
201819140,6%
201717130,6%
201659452,0%
201586773,5%
20141961788,0%
201399793,5%
20122861818,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur242154,1%
1 tot 2 uur31123,3%
2 tot 3 uur80164,3%
3 tot 4 uur193133,5%
4 tot 5 uur55143,8%
5 tot 6 uur4492,4%
6 tot 7 uur21143,8%
7 tot 8 uur13102,7%
8 tot 9 uur20184,9%
9 tot 10 uur21133,5%
10 tot 11 uur22205,4%
11 tot 12 uur75205,4%
12 tot 13 uur37195,2%
13 tot 14 uur30205,4%
14 tot 15 uur34215,7%
15 tot 16 uur22174,6%
16 tot 17 uur39205,4%
17 tot 18 uur23113,0%
18 tot 19 uur28215,7%
19 tot 20 uur279113,0%
20 tot 21 uur761123,3%
21 tot 22 uur694123,3%
22 tot 23 uur413133,5%
23 tot 24 uur78174,6%
Samen3.255368100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag45 bezoekers · 294 bekeken
  • Dinsdag65 bezoekers · 109 bekeken
  • Woensdag56 bezoekers · 936 bekeken
  • Donderdag36 bezoekers · 281 bekeken
  • Vrijdag53 bezoekers · 57 bekeken
  • Zaterdag57 bezoekers · 265 bekeken
  • Zondag56 bezoekers · 1.313 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2944512,2%
Dinsdag1096517,7%
Woensdag9365615,2%
Donderdag281369,8%
Vrijdag575314,4%
Zaterdag2655715,5%
Zondag1.3135615,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.677 keer bekeken (51,5%), 255 bezoekers (69,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.578 keer bekeken (48,5%), 113 bezoekers (30,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De ware godsdienst voor Allah is de Islam

↑ Terug naar de berichten