Naar de inhoud

H.O.S.

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 2026526
zaterdag 17 oktober 20269210
Samen16032
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202655
woensdag 21 oktober 202633
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 2026526
zaterdag 17 oktober 20269210
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202677
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202677
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202666
donderdag 1 oktober 202655
woensdag 30 september 202655
dinsdag 29 september 202655
maandag 28 september 202655
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202644
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202655
Samen271143
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1616
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)16941
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3232
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3535
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3434
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33842
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3929
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1717
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2010
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1.44910
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)155
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)103
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)83
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.2837
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)116
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)91
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5857
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1313
Samen3.603408
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026237109
September 2026443137
Augustus 20261717
Juli 20261.47526
Juni 2026166
Mei 2026197
April 20261.30314
Maart 20261616
Februari 20267776
Januari 202699
December 202511539
November 20252017
Oktober 20257153
September 2025499223
Augustus 2025491310
Juli 2025497270
Juni 2025209128
Mei 202500
April 20252112
Maart 20254240
Februari 202533
Januari 202522
December 202477
November 20243838
Samen5.6271.559
Per jaar
  • 2026 (tot nu)417 bezoekers · 3.612 bekeken
  • 20251.097 bezoekers · 1.970 bekeken
  • 2024371 bezoekers · 372 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20196 bezoekers · 30 bekeken
  • 20181 bezoekers · 6 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 201529 bezoekers · 46 bekeken
  • 201440 bezoekers · 42 bekeken
  • 201399 bezoekers · 146 bekeken
  • 2012341 bezoekers · 507 bekeken
  • 201133 bezoekers · 89 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.61241717,1%
20251.9701.09744,9%
202437237115,2%
2023000,0%
2022000,0%
2021330,1%
2020000,0%
20193060,2%
2018610,0%
2017220,1%
2016220,1%
201546291,2%
201442401,6%
2013146994,1%
201250734114,0%
201189331,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur76244,6%
1 tot 2 uur288234,4%
2 tot 3 uur345173,2%
3 tot 4 uur439193,6%
4 tot 5 uur441163,0%
5 tot 6 uur52152,9%
6 tot 7 uur50326,1%
7 tot 8 uur31244,6%
8 tot 9 uur29234,4%
9 tot 10 uur40254,8%
10 tot 11 uur26163,0%
11 tot 12 uur31224,2%
12 tot 13 uur23193,6%
13 tot 14 uur19173,2%
14 tot 15 uur25234,4%
15 tot 16 uur74142,7%
16 tot 17 uur145132,5%
17 tot 18 uur18142,7%
18 tot 19 uur64203,8%
19 tot 20 uur40193,6%
20 tot 21 uur502417,8%
21 tot 22 uur400326,1%
22 tot 23 uur385264,9%
23 tot 24 uur275326,1%
Samen3.818526100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag58 bezoekers · 196 bekeken
  • Dinsdag63 bezoekers · 81 bekeken
  • Woensdag82 bezoekers · 1.568 bekeken
  • Donderdag73 bezoekers · 1.443 bekeken
  • Vrijdag75 bezoekers · 139 bekeken
  • Zaterdag103 bezoekers · 245 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 146 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1965811,0%
Dinsdag816312,0%
Woensdag1.5688215,6%
Donderdag1.4437313,9%
Vrijdag1397514,3%
Zaterdag24510319,6%
Zondag1467213,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.427 keer bekeken (89,8%), 351 bezoekers (66,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
391 keer bekeken (10,2%), 175 bezoekers (33,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van H.O.S.

↑ Terug naar de berichten