Naar de inhoud

mijn huisdieren en foto bewerkingen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261509
Samen15211
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261509
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202621
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen15513
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1509
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)21
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)645
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)51213
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)176
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3567
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1855
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1310
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)3212
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)166
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)128
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)73
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)191
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)31.174116
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)2.309142
Samen34.912388
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202615412
September 202659324
Augustus 202677
Juli 202636516
Juni 202623229
Mei 20263824
April 2026308
Maart 202631.195131
Februari 20262.406177
Januari 20262121
December 202510642
November 20251.765113
Oktober 20252.563113
September 20253.334114
Augustus 2025485321
Juli 2025467293
Juni 202511167
Mei 2025203
April 20253024
Maart 20254645
Februari 202511
Januari 202566
December 202466
November 20242424
Samen44.0051.621
Per jaar
  • 2026 (tot nu)449 bezoekers · 35.041 bekeken
  • 20251.142 bezoekers · 8.934 bekeken
  • 2024892 bezoekers · 901 bekeken
  • 20233 bezoekers · 6 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20213 bezoekers · 7 bekeken
  • 20207 bezoekers · 7 bekeken
  • 201913 bezoekers · 39 bekeken
  • 20187 bezoekers · 7 bekeken
  • 20177 bezoekers · 11 bekeken
  • 201615 bezoekers · 21 bekeken
  • 201520 bezoekers · 53 bekeken
  • 201427 bezoekers · 37 bekeken
  • 201320 bezoekers · 38 bekeken
  • 201234 bezoekers · 51 bekeken
  • 2011117 bezoekers · 185 bekeken
  • 2010130 bezoekers · 307 bekeken
  • 200944 bezoekers · 106 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)35.04144915,3%
20258.9341.14238,9%
202490189230,4%
2023630,1%
2022330,1%
2021730,1%
2020770,2%
201939130,4%
2018770,2%
20171170,2%
201621150,5%
201553200,7%
201437270,9%
201338200,7%
201251341,2%
20111851174,0%
20103071304,4%
2009106441,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.309294,0%
1 tot 2 uur1.697283,9%
2 tot 3 uur1.733304,2%
3 tot 4 uur1.525233,2%
4 tot 5 uur1.640344,7%
5 tot 6 uur1.578253,5%
6 tot 7 uur1.565324,5%
7 tot 8 uur2.317344,7%
8 tot 9 uur2.080304,2%
9 tot 10 uur1.701395,4%
10 tot 11 uur1.561253,5%
11 tot 12 uur1.601283,9%
12 tot 13 uur1.643324,5%
13 tot 14 uur2.483314,3%
14 tot 15 uur1.576324,5%
15 tot 16 uur1.484324,5%
16 tot 17 uur1.679375,2%
17 tot 18 uur1.593324,5%
18 tot 19 uur1.464283,9%
19 tot 20 uur1.581233,2%
20 tot 21 uur1.683324,5%
21 tot 22 uur1.629283,9%
22 tot 23 uur1.338243,3%
23 tot 24 uur1.015294,0%
Samen39.475717100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag101 bezoekers · 866 bekeken
  • Dinsdag120 bezoekers · 3.882 bekeken
  • Woensdag103 bezoekers · 11.139 bekeken
  • Donderdag88 bezoekers · 11.846 bekeken
  • Vrijdag110 bezoekers · 9.952 bekeken
  • Zaterdag123 bezoekers · 1.328 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 462 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag86610114,1%
Dinsdag3.88212016,7%
Woensdag11.13910314,4%
Donderdag11.8468812,3%
Vrijdag9.95211015,3%
Zaterdag1.32812317,2%
Zondag4627210,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
37.685 keer bekeken (95,5%), 522 bezoekers (72,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.790 keer bekeken (4,5%), 195 bezoekers (27,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van mijn huisdieren en foto bewerkingen

↑ Terug naar de berichten