Naar de inhoud

Huilbaby

Zwangerschap Huilbaby
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 20261111
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 202688
maandag 19 oktober 20261414
zondag 18 oktober 20261818
zaterdag 17 oktober 20261212
Samen7171
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 20261111
woensdag 21 oktober 202666
dinsdag 20 oktober 202688
maandag 19 oktober 20261414
zondag 18 oktober 20261818
zaterdag 17 oktober 20261212
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 20261212
dinsdag 13 oktober 20261010
maandag 12 oktober 20262423
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202666
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202688
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202666
dinsdag 29 september 202644
maandag 28 september 202644
zondag 27 september 202644
zaterdag 26 september 202677
vrijdag 25 september 202677
donderdag 24 september 202622
Samen215214
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)4141
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)8786
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3232
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3535
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3535
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5454
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)6262
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)5454
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4747
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)8989
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)111111
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)4747
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1211
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)94
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)131
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1273
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1615
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)4642
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4.454246
Samen5.4081.051
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026181180
September 2026215215
Augustus 2026299299
Juli 20262222
Juni 202633
Mei 20262418
April 20261426
Maart 20267266
Februari 20264.693312
Januari 20261818
December 202518614
November 20254.107336
Oktober 2025361121
September 20251.913501
Augustus 20251.113503
Juli 20251.234382
Juni 2025712296
Mei 202566
April 202525756
Maart 2025241149
Februari 20252.85556
Januari 20251.74581
December 20242.97241
November 2024131130
Samen23.5023.811
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.139 bezoekers · 5.669 bekeken
  • 20252.501 bezoekers · 14.730 bekeken
  • 20243.121 bezoekers · 6.295 bekeken
  • 202377 bezoekers · 110 bekeken
  • 202210 bezoekers · 10 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 202013 bezoekers · 15 bekeken
  • 201921 bezoekers · 68 bekeken
  • 201833 bezoekers · 42 bekeken
  • 201737 bezoekers · 38 bekeken
  • 201651 bezoekers · 52 bekeken
  • 2015216 bezoekers · 290 bekeken
  • 2014576 bezoekers · 614 bekeken
  • 2013287 bezoekers · 307 bekeken
  • 2012490 bezoekers · 605 bekeken
  • 20111.236 bezoekers · 1.660 bekeken
  • 20101.513 bezoekers · 2.102 bekeken
  • 2009572 bezoekers · 730 bekeken
  • 200843 bezoekers · 86 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.6691.1399,5%
202514.7302.50120,9%
20246.2953.12126,1%
2023110770,6%
202210100,1%
2021550,0%
202015130,1%
201968210,2%
201842330,3%
201738370,3%
201652510,4%
20152902161,8%
20146145764,8%
20133072872,4%
20126054904,1%
20111.6601.23610,4%
20102.1021.51312,7%
20097305724,8%
200886430,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur524704,3%
1 tot 2 uur500774,8%
2 tot 3 uur450774,8%
3 tot 4 uur561553,4%
4 tot 5 uur721704,3%
5 tot 6 uur912633,9%
6 tot 7 uur687623,9%
7 tot 8 uur513603,7%
8 tot 9 uur182664,1%
9 tot 10 uur124664,1%
10 tot 11 uur214553,4%
11 tot 12 uur119694,3%
12 tot 13 uur106664,1%
13 tot 14 uur164794,9%
14 tot 15 uur111613,8%
15 tot 16 uur168633,9%
16 tot 17 uur156684,2%
17 tot 18 uur175784,8%
18 tot 19 uur341644,0%
19 tot 20 uur796533,3%
20 tot 21 uur1.041674,2%
21 tot 22 uur621835,2%
22 tot 23 uur459644,0%
23 tot 24 uur678744,6%
Samen10.3231.610100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag206 bezoekers · 3.068 bekeken
  • Dinsdag205 bezoekers · 2.235 bekeken
  • Woensdag231 bezoekers · 651 bekeken
  • Donderdag149 bezoekers · 242 bekeken
  • Vrijdag329 bezoekers · 1.366 bekeken
  • Zaterdag295 bezoekers · 2.234 bekeken
  • Zondag195 bezoekers · 527 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.06820612,8%
Dinsdag2.23520512,7%
Woensdag65123114,3%
Donderdag2421499,3%
Vrijdag1.36632920,4%
Zaterdag2.23429518,3%
Zondag52719512,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
7.562 keer bekeken (73,3%), 1.120 bezoekers (69,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.761 keer bekeken (26,7%), 490 bezoekers (30,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Huilbaby

↑ Terug naar de berichten