Naar de inhoud

Verzameling

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202662
zaterdag 17 oktober 202622
Samen84
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202662
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen84
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)84
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1818
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2828
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2926
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1111
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1211
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2623
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)64
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)76
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)128
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)66
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)66
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1010
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1817
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1816
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1.723187
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2423
Samen2.004446
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202684
September 202622
Augustus 20268279
Juli 20261616
Juni 20261515
Mei 20265549
April 20262116
Maart 20266461
Februari 20261.790250
Januari 2026122112
December 202511
November 202561099
Oktober 202511
September 2025203141
Augustus 2025264183
Juli 202510778
Juni 202511391
Mei 20251413
April 20253534
Maart 20251716
Februari 202511
Januari 202500
December 202411
November 20241010
Samen3.5521.273
Per jaar
  • 2026 (tot nu)604 bezoekers · 2.175 bekeken
  • 2025658 bezoekers · 1.366 bekeken
  • 2024123 bezoekers · 123 bekeken
  • 20231 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20199 bezoekers · 15 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 20158 bezoekers · 10 bekeken
  • 20145 bezoekers · 8 bekeken
  • 201322 bezoekers · 28 bekeken
  • 201215 bezoekers · 17 bekeken
  • 201129 bezoekers · 42 bekeken
  • 201032 bezoekers · 49 bekeken
  • 200928 bezoekers · 33 bekeken
  • 200831 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.17560438,3%
20251.36665841,7%
20241231237,8%
2023210,1%
2022110,1%
2021220,1%
2020000,0%
20191590,6%
2018550,3%
2017110,1%
2016330,2%
20151080,5%
2014850,3%
201328221,4%
201217151,0%
201142291,8%
201049322,0%
200933281,8%
200849312,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur27233,3%
1 tot 2 uur24223,1%
2 tot 3 uur33172,4%
3 tot 4 uur43355,0%
4 tot 5 uur26233,3%
5 tot 6 uur23182,6%
6 tot 7 uur34314,4%
7 tot 8 uur49355,0%
8 tot 9 uur66314,4%
9 tot 10 uur42223,1%
10 tot 11 uur30202,8%
11 tot 12 uur28253,5%
12 tot 13 uur634598,4%
13 tot 14 uur138324,5%
14 tot 15 uur382537,5%
15 tot 16 uur314405,7%
16 tot 17 uur97456,4%
17 tot 18 uur67395,5%
18 tot 19 uur88243,4%
19 tot 20 uur108192,7%
20 tot 21 uur379243,4%
21 tot 22 uur98213,0%
22 tot 23 uur26233,3%
23 tot 24 uur31243,4%
Samen2.787705100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag84 bezoekers · 105 bekeken
  • Dinsdag101 bezoekers · 1.655 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 87 bekeken
  • Donderdag141 bezoekers · 172 bekeken
  • Vrijdag144 bezoekers · 561 bekeken
  • Zaterdag102 bezoekers · 105 bekeken
  • Zondag76 bezoekers · 102 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1058411,9%
Dinsdag1.65510114,3%
Woensdag87578,1%
Donderdag17214120,0%
Vrijdag56114420,4%
Zaterdag10510214,5%
Zondag1027610,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.580 keer bekeken (92,6%), 527 bezoekers (74,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
207 keer bekeken (7,4%), 178 bezoekers (25,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Verzameling

↑ Terug naar de berichten