Naar de inhoud

islam mijn licht

En Allah de Verhevene zegt: ”Vandaag heb ik jullie godsdienst voor jullie vervolmaakt en heb ik Mijn gunst voor jullie volledig gemaakt en heb ik de islam voor jullie als godsdienst gekozen…” (Soerat Al maa-iedah, aayah 3).
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20262239
Samen22511
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20262239
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen22511
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22410
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2548
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)104
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2212
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)16011
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)4.85233
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)6.32133
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1.19034
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)144
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)103
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)6.23622
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)159
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)132
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8483
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)2020
Samen19.479342
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202622511
September 202627119
Augustus 20263525
Juli 202616718
Juni 202612.364101
Mei 2026258
April 20266.26433
Maart 20261010
Februari 2026119118
Januari 202677
December 202533
November 202525482
Oktober 202532
September 2025153112
Augustus 2025301240
Juli 2025174130
Juni 202513994
Mei 202500
April 20251818
Maart 20255454
Februari 202588
Januari 202544
December 202477
November 20242828
Samen20.6331.132
Per jaar
  • 2026 (tot nu)350 bezoekers · 19.487 bekeken
  • 2025747 bezoekers · 1.111 bekeken
  • 2024471 bezoekers · 471 bekeken
  • 202316 bezoekers · 30 bekeken
  • 202214 bezoekers · 28 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20194 bezoekers · 17 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 201713 bezoekers · 14 bekeken
  • 201611 bezoekers · 20 bekeken
  • 201541 bezoekers · 62 bekeken
  • 201440 bezoekers · 59 bekeken
  • 201370 bezoekers · 87 bekeken
  • 2012159 bezoekers · 224 bekeken
  • 201196 bezoekers · 131 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)19.48735017,2%
20251.11174736,7%
202447147123,1%
202330160,8%
202228140,7%
2021440,2%
2020000,0%
20191740,2%
2018320,1%
201714130,6%
201620110,5%
201562412,0%
201459402,0%
201387703,4%
20122241597,8%
2011131964,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.261214,8%
1 tot 2 uur1.488153,4%
2 tot 3 uur945153,4%
3 tot 4 uur776173,9%
4 tot 5 uur640296,6%
5 tot 6 uur497306,9%
6 tot 7 uur526173,9%
7 tot 8 uur507153,4%
8 tot 9 uur526153,4%
9 tot 10 uur456163,7%
10 tot 11 uur494122,7%
11 tot 12 uur714143,2%
12 tot 13 uur973235,3%
13 tot 14 uur1.079173,9%
14 tot 15 uur1.085153,4%
15 tot 16 uur1.018143,2%
16 tot 17 uur670214,8%
17 tot 18 uur742265,9%
18 tot 19 uur800225,0%
19 tot 20 uur621214,8%
20 tot 21 uur927133,0%
21 tot 22 uur941235,3%
22 tot 23 uur940143,2%
23 tot 24 uur1.121122,7%
Samen19.747437100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag86 bezoekers · 5.912 bekeken
  • Dinsdag44 bezoekers · 1.288 bekeken
  • Woensdag71 bezoekers · 6.449 bekeken
  • Donderdag43 bezoekers · 565 bekeken
  • Vrijdag54 bezoekers · 69 bekeken
  • Zaterdag75 bezoekers · 301 bekeken
  • Zondag64 bezoekers · 5.163 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5.9128619,7%
Dinsdag1.2884410,1%
Woensdag6.4497116,2%
Donderdag565439,8%
Vrijdag695412,4%
Zaterdag3017517,2%
Zondag5.1636414,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
14.283 keer bekeken (72,3%), 298 bezoekers (68,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
5.464 keer bekeken (27,7%), 139 bezoekers (31,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van islam mijn licht

↑ Terug naar de berichten