Naar de inhoud

IVDBoek

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261061
maandag 19 oktober 202621
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261209
Samen22811
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261061
maandag 19 oktober 202621
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261209
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen22811
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1082
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1209
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)367
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1684
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1064
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)418
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1054
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1128
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1211
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1087
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)77
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21512
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7372
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1111
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)77
Samen1.285229
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202622811
September 202620411
Augustus 20261097
Juli 20265017
Juni 20261087
Mei 202623832
April 202622320
Maart 20262222
Februari 20269695
Januari 20265757
December 20256540
November 2025175102
Oktober 2025148104
September 2025178125
Augustus 2025235179
Juli 20258769
Juni 20252819
Mei 202511
April 2025106
Maart 20251616
Februari 202522
Januari 202511
December 202422
November 20241313
Samen2.296958
Per jaar
  • 2026 (tot nu)279 bezoekers · 1.335 bekeken
  • 2025664 bezoekers · 946 bekeken
  • 2024145 bezoekers · 145 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20226 bezoekers · 13 bekeken
  • 20217 bezoekers · 82 bekeken
  • 202025 bezoekers · 48 bekeken
  • 201956 bezoekers · 105 bekeken
  • 201837 bezoekers · 243 bekeken
  • 20176 bezoekers · 11 bekeken
  • 20167 bezoekers · 15 bekeken
  • 201527 bezoekers · 51 bekeken
  • 201457 bezoekers · 99 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.33527921,2%
202594666450,5%
202414514511,0%
2023000,0%
20221360,5%
20218270,5%
202048251,9%
2019105564,3%
2018243372,8%
20171160,5%
20161570,5%
201551272,1%
201499574,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur316173,2%
1 tot 2 uur26163,0%
2 tot 3 uur58295,5%
3 tot 4 uur19152,9%
4 tot 5 uur124203,8%
5 tot 6 uur25173,2%
6 tot 7 uur31203,8%
7 tot 8 uur28224,2%
8 tot 9 uur48183,4%
9 tot 10 uur26214,0%
10 tot 11 uur146265,0%
11 tot 12 uur129254,8%
12 tot 13 uur58438,2%
13 tot 14 uur33295,5%
14 tot 15 uur28214,0%
15 tot 16 uur29163,0%
16 tot 17 uur33244,6%
17 tot 18 uur51366,9%
18 tot 19 uur29224,2%
19 tot 20 uur187203,8%
20 tot 21 uur11591,7%
21 tot 22 uur30203,8%
22 tot 23 uur131234,4%
23 tot 24 uur23163,0%
Samen1.723525100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag78 bezoekers · 155 bekeken
  • Dinsdag73 bezoekers · 236 bekeken
  • Woensdag49 bezoekers · 365 bekeken
  • Donderdag100 bezoekers · 110 bekeken
  • Vrijdag65 bezoekers · 273 bekeken
  • Zaterdag101 bezoekers · 342 bekeken
  • Zondag59 bezoekers · 242 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1557814,9%
Dinsdag2367313,9%
Woensdag365499,3%
Donderdag11010019,0%
Vrijdag2736512,4%
Zaterdag34210119,2%
Zondag2425911,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.139 keer bekeken (66,1%), 365 bezoekers (69,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
584 keer bekeken (33,9%), 160 bezoekers (30,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van IVDBoek

↑ Terug naar de berichten