Naar de inhoud

net even anders

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 2026165
zaterdag 17 oktober 20261098
Samen13220
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 2026165
zaterdag 17 oktober 20261098
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202622
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202622
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202622
Samen17765
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)77
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)13523
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1414
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2517
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)12525
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1514
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)8526
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1010
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)5.05630
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1046
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11915
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1044
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)15715
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2115
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)87
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5250
Samen6.309349
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202616452
September 202618374
Augustus 202612364
Juli 20265.06438
Juni 20261057
Mei 202623026
April 202637021
Maart 20261817
Februari 20266765
Januari 20262322
December 202511
November 202518688
Oktober 202522
September 202515481
Augustus 2025144132
Juli 2025173128
Juni 202510178
Mei 202511
April 202577
Maart 20251716
Februari 202522
Januari 202543
December 202411
November 202499
Samen7.149935
Per jaar
  • 2026 (tot nu)386 bezoekers · 6.347 bekeken
  • 2025539 bezoekers · 792 bekeken
  • 2024216 bezoekers · 216 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20181 bezoekers · 2 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 201524 bezoekers · 35 bekeken
  • 201420 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.34738632,5%
202579253945,3%
202421621618,2%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018210,1%
2017000,0%
2016000,0%
201535242,0%
201425201,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur428224,6%
1 tot 2 uur399132,7%
2 tot 3 uur347153,1%
3 tot 4 uur352183,8%
4 tot 5 uur452204,2%
5 tot 6 uur394224,6%
6 tot 7 uur472173,6%
7 tot 8 uur405224,6%
8 tot 9 uur554204,2%
9 tot 10 uur434214,4%
10 tot 11 uur392204,2%
11 tot 12 uur429204,2%
12 tot 13 uur200275,7%
13 tot 14 uur33285,9%
14 tot 15 uur77285,9%
15 tot 16 uur76245,0%
16 tot 17 uur273265,5%
17 tot 18 uur37214,4%
18 tot 19 uur69194,0%
19 tot 20 uur69194,0%
20 tot 21 uur15142,9%
21 tot 22 uur170132,7%
22 tot 23 uur216142,9%
23 tot 24 uur243142,9%
Samen6.536477100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 129 bekeken
  • Dinsdag69 bezoekers · 247 bekeken
  • Woensdag88 bezoekers · 1.225 bekeken
  • Donderdag88 bezoekers · 4.429 bekeken
  • Vrijdag50 bezoekers · 151 bekeken
  • Zaterdag67 bezoekers · 169 bekeken
  • Zondag54 bezoekers · 186 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1296112,8%
Dinsdag2476914,5%
Woensdag1.2258818,4%
Donderdag4.4298818,4%
Vrijdag1515010,5%
Zaterdag1696714,0%
Zondag1865411,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
6.181 keer bekeken (94,6%), 356 bezoekers (74,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
355 keer bekeken (5,4%), 121 bezoekers (25,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van net even anders

↑ Terug naar de berichten