Naar de inhoud

Jan1944 - Realistische Schilderkunst

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 20261110
maandag 19 oktober 202698
zondag 18 oktober 20261211
zaterdag 17 oktober 202688
Samen5148
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 20261110
maandag 19 oktober 202698
zondag 18 oktober 20261211
zaterdag 17 oktober 202688
vrijdag 16 oktober 20261512
donderdag 15 oktober 20261717
woensdag 14 oktober 20261210
dinsdag 13 oktober 20261111
maandag 12 oktober 20261111
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 2026118
vrijdag 9 oktober 20261111
donderdag 8 oktober 202698
woensdag 7 oktober 20261313
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 20261010
zondag 4 oktober 20261010
zaterdag 3 oktober 202696
vrijdag 2 oktober 20261312
donderdag 1 oktober 202654
woensdag 30 september 20262010
dinsdag 29 september 202698
maandag 28 september 202698
zondag 27 september 202643
zaterdag 26 september 202687
vrijdag 25 september 202699
donderdag 24 september 202666
Samen282251
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)3129
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)8680
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)6359
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)7558
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4139
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)67964
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)8662
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)14987
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)6654
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4442
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)15958
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)4941
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)2116
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)38718
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)43717
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)2519
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)4522
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)9120
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1725
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)98
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1610
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1515
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)437
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)3621
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22115
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)117
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)42
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)3118
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2448
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)1815
Samen3.354916
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026217200
September 2026956268
Augustus 2026360210
Juli 202690381
Juni 202629549
Mei 202632061
April 202629037
Maart 2026169137
Februari 2026423354
Januari 2026313176
December 2025469154
November 2025419231
Oktober 2025410177
September 20251.103368
Augustus 20251.204524
Juli 2025735384
Juni 2025361192
Mei 20254830
April 202511639
Maart 2025133104
Februari 202515242
Januari 20259139
December 202428760
November 2024358190
Samen10.1324.107
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.573 bezoekers · 4.246 bekeken
  • 20252.284 bezoekers · 5.241 bekeken
  • 20241.058 bezoekers · 2.016 bekeken
  • 2023330 bezoekers · 1.388 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.2461.57330,0%
20255.2412.28443,5%
20242.0161.05820,2%
20231.3883306,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur61512,4%
1 tot 2 uur261452,1%
2 tot 3 uur102562,6%
3 tot 4 uur97542,5%
4 tot 5 uur75552,6%
5 tot 6 uur114823,8%
6 tot 7 uur291502,3%
7 tot 8 uur100743,5%
8 tot 9 uur1401095,1%
9 tot 10 uur5061497,0%
10 tot 11 uur6881205,6%
11 tot 12 uur279974,5%
12 tot 13 uur3281306,1%
13 tot 14 uur3051326,2%
14 tot 15 uur474934,4%
15 tot 16 uur3601105,2%
16 tot 17 uur3711135,3%
17 tot 18 uur2361436,7%
18 tot 19 uur112984,6%
19 tot 20 uur206914,3%
20 tot 21 uur130592,8%
21 tot 22 uur91653,0%
22 tot 23 uur94763,6%
23 tot 24 uur123833,9%
Samen5.5442.135100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag327 bezoekers · 1.107 bekeken
  • Dinsdag261 bezoekers · 1.432 bekeken
  • Woensdag303 bezoekers · 491 bekeken
  • Donderdag304 bezoekers · 437 bekeken
  • Vrijdag285 bezoekers · 648 bekeken
  • Zaterdag395 bezoekers · 854 bekeken
  • Zondag260 bezoekers · 575 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.10732715,3%
Dinsdag1.43226112,2%
Woensdag49130314,2%
Donderdag43730414,2%
Vrijdag64828513,3%
Zaterdag85439518,5%
Zondag57526012,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
4.115 keer bekeken (74,2%), 1.480 bezoekers (69,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.429 keer bekeken (25,8%), 655 bezoekers (30,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Jan1944 - Realistische Schilderkunst

↑ Terug naar de berichten