Naar de inhoud

bakkies

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026473
Samen473
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026473
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen473
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)473
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1245
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)173
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)122
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)3316
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)7643
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)506
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3737
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)88
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1010
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)1413
Samen1.172162
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026473
September 20261256
Augustus 202644
Juli 2026206
Juni 2026188
Mei 20264225
April 202681914
Maart 20261414
Februari 20265252
Januari 20263130
December 20253017
November 202513391
Oktober 202510293
September 202510874
Augustus 2025288184
Juli 2025275186
Juni 202522
Mei 202588
April 202588
Maart 20251412
Februari 202500
Januari 202522
December 202433
November 202477
Samen2.152849
Per jaar
  • 2026 (tot nu)162 bezoekers · 1.172 bekeken
  • 2025677 bezoekers · 970 bekeken
  • 2024114 bezoekers · 114 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 12 bekeken
  • 20184 bezoekers · 9 bekeken
  • 20173 bezoekers · 4 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 201535 bezoekers · 44 bekeken
  • 20147 bezoekers · 9 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.17216216,0%
202597067766,9%
202411411411,3%
2023110,1%
2022220,2%
2021330,3%
2020000,0%
20191220,2%
2018940,4%
2017430,3%
2016220,2%
201544353,5%
2014970,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur25133,6%
1 tot 2 uur46113,0%
2 tot 3 uur34226,1%
3 tot 4 uur17113,0%
4 tot 5 uur1071,9%
5 tot 6 uur1782,2%
6 tot 7 uur21195,2%
7 tot 8 uur20174,7%
8 tot 9 uur831174,7%
9 tot 10 uur17133,6%
10 tot 11 uur24174,7%
11 tot 12 uur24236,3%
12 tot 13 uur48256,9%
13 tot 14 uur13113,0%
14 tot 15 uur22185,0%
15 tot 16 uur23185,0%
16 tot 17 uur8492,5%
17 tot 18 uur56205,5%
18 tot 19 uur16133,6%
19 tot 20 uur21174,7%
20 tot 21 uur882,2%
21 tot 22 uur32226,1%
22 tot 23 uur17143,9%
23 tot 24 uur11102,8%
Samen1.437363100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag55 bezoekers · 111 bekeken
  • Dinsdag50 bezoekers · 904 bekeken
  • Woensdag49 bezoekers · 85 bekeken
  • Donderdag51 bezoekers · 70 bekeken
  • Vrijdag42 bezoekers · 53 bekeken
  • Zaterdag73 bezoekers · 165 bekeken
  • Zondag43 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1115515,2%
Dinsdag9045013,8%
Woensdag854913,5%
Donderdag705114,0%
Vrijdag534211,6%
Zaterdag1657320,1%
Zondag494311,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.223 keer bekeken (85,1%), 247 bezoekers (68,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
214 keer bekeken (14,9%), 116 bezoekers (32,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van bakkies

↑ Terug naar de berichten