Naar de inhoud

Cultuur in al zijn facetten

akke.beakke.be
O, Als ik dood zal , dood zal zijn kom dan en fluister iets liefs, mijn bleeke oogen zal ik opslaan en ik zal niet verwonderd zijn. En ik zal niet verwonderd zijn; in deze liefde zal de dood alleen een slapen, slapen gerust een wachten op u, een wachten zijn. Jan Hendrik Leopold.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026532
Samen532
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026532
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen543
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)532
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)634
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)105
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)74
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)543
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1410
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1.4863
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)64
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)10498
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)109
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)99
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)55
Samen1.867201
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026532
September 2026667
Augustus 2026149
Juli 20266511
Juni 202655
Mei 20261.50921
April 20261311
Maart 20261212
Februari 2026126119
Januari 20262727
December 202575
November 20251212
Oktober 20252322
September 20251111
Augustus 20254747
Juli 20259187
Juni 20254746
Mei 202500
April 202533
Maart 20251313
Februari 202533
Januari 202522
December 202400
November 202455
Samen2.154480
Per jaar
  • 2026 (tot nu)224 bezoekers · 1.890 bekeken
  • 2025251 bezoekers · 259 bekeken
  • 2024109 bezoekers · 113 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20205 bezoekers · 6 bekeken
  • 20192 bezoekers · 4 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20179 bezoekers · 15 bekeken
  • 201638 bezoekers · 43 bekeken
  • 201599 bezoekers · 170 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.89022430,1%
202525925133,7%
202411310914,6%
2023110,1%
2022000,0%
2021220,3%
2020650,7%
2019420,3%
2018550,7%
20171591,2%
201643385,1%
20151709913,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur551,9%
1 tot 2 uur33941,5%
2 tot 3 uur836103,8%
3 tot 4 uur33293,4%
4 tot 5 uur12103,8%
5 tot 6 uur10103,8%
6 tot 7 uur762,3%
7 tot 8 uur662,3%
8 tot 9 uur1493,4%
9 tot 10 uur11114,2%
10 tot 11 uur62114,2%
11 tot 12 uur331,1%
12 tot 13 uur19186,8%
13 tot 14 uur22197,2%
14 tot 15 uur20197,2%
15 tot 16 uur662,3%
16 tot 17 uur72134,9%
17 tot 18 uur24228,4%
18 tot 19 uur15155,7%
19 tot 20 uur17176,5%
20 tot 21 uur772,7%
21 tot 22 uur10103,8%
22 tot 23 uur1683,0%
23 tot 24 uur67155,7%
Samen1.932263100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag17 bezoekers · 68 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 94 bekeken
  • Woensdag24 bezoekers · 27 bekeken
  • Donderdag36 bezoekers · 37 bekeken
  • Vrijdag95 bezoekers · 104 bekeken
  • Zaterdag45 bezoekers · 1.585 bekeken
  • Zondag17 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag68176,5%
Dinsdag942911,0%
Woensdag27249,1%
Donderdag373613,7%
Vrijdag1049536,1%
Zaterdag1.5854517,1%
Zondag17176,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
330 keer bekeken (17,1%), 201 bezoekers (76,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.602 keer bekeken (82,9%), 62 bezoekers (23,6%)

‹ Terug naar de blog