Naar de inhoud

proefblog

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261121
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261617
Samen2738
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261121
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261617
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen27510
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1121
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1617
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1719
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)223
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)12417
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)656
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)123
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)63
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)196
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)123
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)276
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7573
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1212
Samen893224
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262749
September 202619413
Augustus 202613427
Juli 20266910
Juni 2026145
Mei 20264520
April 2026309
Maart 20261818
Februari 20269795
Januari 20264240
December 20252917
November 2025176126
Oktober 20258769
September 20251717
Augustus 20258681
Juli 20256456
Juni 202554
Mei 20252323
April 202576
Maart 20252121
Februari 202511
Januari 202522
December 202422
November 20241212
Samen1.449683
Per jaar
  • 2026 (tot nu)246 bezoekers · 917 bekeken
  • 2025423 bezoekers · 518 bekeken
  • 2024226 bezoekers · 226 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20223 bezoekers · 3 bekeken
  • 20212 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201911 bezoekers · 24 bekeken
  • 201820 bezoekers · 27 bekeken
  • 201768 bezoekers · 166 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)91724624,5%
202551842342,2%
202422622622,5%
2023330,3%
2022330,3%
2021320,2%
2020110,1%
201924111,1%
201827202,0%
2017166686,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur14112,4%
1 tot 2 uur20122,6%
2 tot 3 uur29173,7%
3 tot 4 uur19143,1%
4 tot 5 uur30245,2%
5 tot 6 uur64153,3%
6 tot 7 uur19102,2%
7 tot 8 uur27153,3%
8 tot 9 uur18122,6%
9 tot 10 uur37183,9%
10 tot 11 uur139214,6%
11 tot 12 uur44204,4%
12 tot 13 uur31275,9%
13 tot 14 uur52357,6%
14 tot 15 uur39265,7%
15 tot 16 uur61255,5%
16 tot 17 uur134235,0%
17 tot 18 uur142255,5%
18 tot 19 uur104163,5%
19 tot 20 uur70214,6%
20 tot 21 uur40183,9%
21 tot 22 uur17153,3%
22 tot 23 uur35194,1%
23 tot 24 uur24194,1%
Samen1.209458100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag38 bezoekers · 198 bekeken
  • Dinsdag70 bezoekers · 285 bekeken
  • Woensdag64 bezoekers · 101 bekeken
  • Donderdag78 bezoekers · 83 bekeken
  • Vrijdag105 bezoekers · 126 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 342 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag198388,3%
Dinsdag2857015,3%
Woensdag1016414,0%
Donderdag837817,0%
Vrijdag12610522,9%
Zaterdag3426514,2%
Zondag74388,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
793 keer bekeken (65,6%), 355 bezoekers (77,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
416 keer bekeken (34,4%), 103 bezoekers (22,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van proefblog

↑ Terug naar de berichten