Naar de inhoud

TestUser

Hello
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202631
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202631
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202622
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1410
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)53
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)31
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)53
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)64
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)42
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)64
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)6549
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)53
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1611
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)4421
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)119
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2019
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1010
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)116
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)32
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)99
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1111
Samen857160
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026128
September 20261410
Augustus 202675
Juli 202667122
Juni 20267242
Mei 20263432
April 20262217
Maart 20262928
Februari 20267777
Januari 20264443
December 20255931
November 2025206141
Oktober 202512387
September 20255445
Augustus 2025273198
Juli 2025229171
Juni 20257064
Mei 20255050
April 20252015
Maart 202588
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202400
Samen2.0741.094
Per jaar
  • 2026 (tot nu)284 bezoekers · 982 bekeken
  • 2025810 bezoekers · 1.092 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)98228426,0%
20251.09281074,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur27173,1%
1 tot 2 uur13112,0%
2 tot 3 uur28203,7%
3 tot 4 uur28224,1%
4 tot 5 uur28213,9%
5 tot 6 uur28183,3%
6 tot 7 uur58193,5%
7 tot 8 uur23162,9%
8 tot 9 uur298193,5%
9 tot 10 uur357213,9%
10 tot 11 uur29193,5%
11 tot 12 uur45264,8%
12 tot 13 uur47387,0%
13 tot 14 uur41315,7%
14 tot 15 uur35315,7%
15 tot 16 uur36193,5%
16 tot 17 uur41305,5%
17 tot 18 uur49427,7%
18 tot 19 uur43346,3%
19 tot 20 uur23162,9%
20 tot 21 uur25203,7%
21 tot 22 uur29234,2%
22 tot 23 uur21152,8%
23 tot 24 uur18152,8%
Samen1.370543100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag82 bezoekers · 128 bekeken
  • Dinsdag80 bezoekers · 117 bekeken
  • Woensdag77 bezoekers · 742 bekeken
  • Donderdag64 bezoekers · 71 bekeken
  • Vrijdag79 bezoekers · 91 bekeken
  • Zaterdag87 bezoekers · 126 bekeken
  • Zondag74 bezoekers · 95 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1288215,1%
Dinsdag1178014,7%
Woensdag7427714,2%
Donderdag716411,8%
Vrijdag917914,5%
Zaterdag1268716,0%
Zondag957413,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.149 keer bekeken (83,9%), 382 bezoekers (70,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
221 keer bekeken (16,1%), 161 bezoekers (29,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van TestUser

↑ Terug naar de berichten