Naar de inhoud

.

akke.beakke.be
Welkom bij Josie

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
Samen00
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1244
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)109
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)31
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)43
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)31
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)54
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)75
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1212
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)204191
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1111
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1414
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)2622
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)44
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)5249
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)44
Samen534384
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202600
September 20261265
Augustus 20261716
Juli 202685
Juni 202642
Mei 20261514
April 2026108
Maart 20261818
Februari 2026236223
Januari 20269588
December 202511
November 20251212
Oktober 20251413
September 20257466
Augustus 20258987
Juli 20255352
Juni 20253331
Mei 202533
April 202522
Maart 20251010
Februari 202500
Januari 202511
December 202400
November 20241010
Samen831667
Per jaar
  • 2026 (tot nu)379 bezoekers · 529 bekeken
  • 2025278 bezoekers · 292 bekeken
  • 202463 bezoekers · 63 bekeken
  • 20231 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201910 bezoekers · 42 bekeken
  • 201823 bezoekers · 107 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)52937950,0%
202529227836,7%
202463638,3%
2023210,1%
2022000,0%
2021330,4%
2020110,1%
201942101,3%
2018107233,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1182,0%
1 tot 2 uur661,5%
2 tot 3 uur16153,7%
3 tot 4 uur12123,0%
4 tot 5 uur15153,7%
5 tot 6 uur17174,2%
6 tot 7 uur11112,7%
7 tot 8 uur751,2%
8 tot 9 uur24245,9%
9 tot 10 uur661,5%
10 tot 11 uur330,7%
11 tot 12 uur882,0%
12 tot 13 uur46409,9%
13 tot 14 uur20204,9%
14 tot 15 uur484611,4%
15 tot 16 uur31286,9%
16 tot 17 uur25235,7%
17 tot 18 uur30245,9%
18 tot 19 uur20174,2%
19 tot 20 uur133133,2%
20 tot 21 uur22204,9%
21 tot 22 uur21215,2%
22 tot 23 uur992,2%
23 tot 24 uur15143,5%
Samen556405100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 148 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 22 bekeken
  • Woensdag24 bezoekers · 29 bekeken
  • Donderdag81 bezoekers · 88 bekeken
  • Vrijdag143 bezoekers · 156 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 90 bekeken
  • Zondag22 bezoekers · 23 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag148297,2%
Dinsdag22184,4%
Woensdag29245,9%
Donderdag888120,0%
Vrijdag15614335,3%
Zaterdag908821,7%
Zondag23225,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
443 keer bekeken (79,7%), 295 bezoekers (72,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
113 keer bekeken (20,3%), 110 bezoekers (27,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van .

↑ Terug naar de berichten