Naar de inhoud

Kampeerzaken

wat u altijd al had willen weten over kampeerzaken
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026175
Samen175
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026175
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen219
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)175
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1835
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2446
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)195
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2323
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1268
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)103
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)124
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)193
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)66
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9185
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1212
Samen834227
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026208
September 202644616
Augustus 20263939
Juli 202613315
Juni 2026158
Mei 20262618
April 20263610
Maart 20261717
Februari 2026108102
Januari 20262626
December 20254015
November 2025178155
Oktober 202511976
September 202510894
Augustus 2025320232
Juli 2025209172
Juni 20257459
Mei 20251010
April 20252019
Maart 20252625
Februari 202511
Januari 202522
December 202411
November 20241919
Samen1.9931.139
Per jaar
  • 2026 (tot nu)259 bezoekers · 866 bekeken
  • 2025860 bezoekers · 1.107 bekeken
  • 2024590 bezoekers · 592 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20217 bezoekers · 7 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 13 bekeken
  • 20186 bezoekers · 16 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 20152 bezoekers · 10 bekeken
  • 20147 bezoekers · 7 bekeken
  • 20138 bezoekers · 9 bekeken
  • 20127 bezoekers · 7 bekeken
  • 201120 bezoekers · 35 bekeken
  • 201053 bezoekers · 123 bekeken
  • 200995 bezoekers · 297 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)86625913,5%
20251.10786044,7%
202459259030,7%
2023000,0%
2022000,0%
2021770,4%
2020000,0%
20191310,1%
20181660,3%
2017540,2%
2016330,2%
20151020,1%
2014770,4%
2013980,4%
2012770,4%
201135201,0%
2010123532,8%
2009297954,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur32204,0%
1 tot 2 uur28244,8%
2 tot 3 uur30244,8%
3 tot 4 uur19173,4%
4 tot 5 uur203224,4%
5 tot 6 uur34204,0%
6 tot 7 uur91204,0%
7 tot 8 uur49204,0%
8 tot 9 uur97255,0%
9 tot 10 uur22193,8%
10 tot 11 uur143193,8%
11 tot 12 uur30244,8%
12 tot 13 uur44326,3%
13 tot 14 uur55316,1%
14 tot 15 uur25255,0%
15 tot 16 uur21173,4%
16 tot 17 uur129224,4%
17 tot 18 uur21163,2%
18 tot 19 uur23214,2%
19 tot 20 uur15122,4%
20 tot 21 uur16142,8%
21 tot 22 uur21193,8%
22 tot 23 uur19142,8%
23 tot 24 uur36285,5%
Samen1.203505100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag65 bezoekers · 280 bekeken
  • Dinsdag78 bezoekers · 448 bekeken
  • Woensdag63 bezoekers · 74 bekeken
  • Donderdag61 bezoekers · 71 bekeken
  • Vrijdag63 bezoekers · 74 bekeken
  • Zaterdag125 bezoekers · 170 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 86 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2806512,9%
Dinsdag4487815,4%
Woensdag746312,5%
Donderdag716112,1%
Vrijdag746312,5%
Zaterdag17012524,8%
Zondag86509,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
947 keer bekeken (78,7%), 330 bezoekers (65,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
256 keer bekeken (21,3%), 175 bezoekers (34,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Kampeerzaken

↑ Terug naar de berichten