Naar de inhoud

psp lesje met katrien

psp lesjes
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202685
Samen85
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202685
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen85
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)85
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2467
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)63
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)109
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4525
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)93
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)64
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)118
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6967
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)88
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)88
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Samen898189
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202685
September 202625210
Augustus 20261312
Juli 202646411
Juni 202665
Mei 20262219
April 20261814
Maart 20261414
Februari 20268886
Januari 20262727
December 20252713
November 20256462
Oktober 20257964
September 20255941
Augustus 2025305213
Juli 2025127104
Juni 20255843
Mei 202500
April 2025109
Maart 20252624
Februari 202533
Januari 20251818
December 202422
November 20241313
Samen1.703812
Per jaar
  • 2026 (tot nu)203 bezoekers · 912 bekeken
  • 2025594 bezoekers · 776 bekeken
  • 2024180 bezoekers · 180 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 7 bekeken
  • 20188 bezoekers · 13 bekeken
  • 201710 bezoekers · 12 bekeken
  • 201611 bezoekers · 17 bekeken
  • 20157 bezoekers · 8 bekeken
  • 20149 bezoekers · 9 bekeken
  • 20138 bezoekers · 14 bekeken
  • 20127 bezoekers · 8 bekeken
  • 201136 bezoekers · 76 bekeken
  • 201055 bezoekers · 94 bekeken
  • 2009142 bezoekers · 272 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)91220315,9%
202577659446,6%
202418018014,1%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019730,2%
20181380,6%
201712100,8%
201617110,9%
2015870,5%
2014990,7%
20131480,6%
2012870,5%
201176362,8%
201094554,3%
200927214211,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur972,0%
1 tot 2 uur14133,8%
2 tot 3 uur13123,5%
3 tot 4 uur772,0%
4 tot 5 uur14123,5%
5 tot 6 uur17154,4%
6 tot 7 uur16113,2%
7 tot 8 uur15133,8%
8 tot 9 uur1182,3%
9 tot 10 uur24175,0%
10 tot 11 uur175102,9%
11 tot 12 uur35133,8%
12 tot 13 uur91308,8%
13 tot 14 uur31277,9%
14 tot 15 uur28267,6%
15 tot 16 uur24226,4%
16 tot 17 uur16144,1%
17 tot 18 uur24236,7%
18 tot 19 uur17154,4%
19 tot 20 uur12123,5%
20 tot 21 uur1292,6%
21 tot 22 uur1292,6%
22 tot 23 uur23061,8%
23 tot 24 uur235113,2%
Samen1.082342100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 35 bekeken
  • Dinsdag53 bezoekers · 748 bekeken
  • Woensdag40 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag49 bezoekers · 55 bekeken
  • Vrijdag87 bezoekers · 93 bekeken
  • Zaterdag41 bezoekers · 58 bekeken
  • Zondag43 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag35298,5%
Dinsdag7485315,5%
Woensdag444011,7%
Donderdag554914,3%
Vrijdag938725,4%
Zaterdag584112,0%
Zondag494312,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
975 keer bekeken (90,1%), 258 bezoekers (75,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
107 keer bekeken (9,9%), 84 bezoekers (24,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van psp lesje met katrien

↑ Terug naar de berichten