Naar de inhoud

Kitchen School

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261335
Samen1335
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261335
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202611
Samen13911
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1335
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2516
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)54
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)41
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)73
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)21
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)83
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)51
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1804
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1.06111
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6159
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)87
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1312
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)98
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2613
Samen1.838202
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261368
September 202627226
Augustus 20263229
Juli 202695
Juni 202632
Mei 2026126
April 20261.24616
Maart 202633
Februari 20268985
Januari 2026109
December 20252613
November 202588
Oktober 20259655
September 20254541
Augustus 2025254187
Juli 2025155123
Juni 20256461
Mei 20254442
April 20253430
Maart 20253535
Februari 202544
Januari 202511
December 202422
November 202499
Samen2.589800
Per jaar
  • 2026 (tot nu)189 bezoekers · 1.812 bekeken
  • 2025600 bezoekers · 766 bekeken
  • 2024115 bezoekers · 115 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20222 bezoekers · 4 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 8 bekeken
  • 20183 bezoekers · 5 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 201611 bezoekers · 14 bekeken
  • 201537 bezoekers · 47 bekeken
  • 201458 bezoekers · 90 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.81218918,5%
202576660058,9%
202411511511,3%
2023110,1%
2022420,2%
2021220,2%
2020000,0%
2019810,1%
2018530,3%
2017000,0%
201614111,1%
201547373,6%
201490585,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur641,5%
1 tot 2 uur1183,0%
2 tot 3 uur18114,2%
3 tot 4 uur15124,5%
4 tot 5 uur2951,9%
5 tot 6 uur60145,3%
6 tot 7 uur203114,2%
7 tot 8 uur249114,2%
8 tot 9 uur582103,8%
9 tot 10 uur21145,3%
10 tot 11 uur201155,7%
11 tot 12 uur19155,7%
12 tot 13 uur134103,8%
13 tot 14 uur11114,2%
14 tot 15 uur87134,9%
15 tot 16 uur82124,5%
16 tot 17 uur69186,8%
17 tot 18 uur22186,8%
18 tot 19 uur1093,4%
19 tot 20 uur651,9%
20 tot 21 uur6283,0%
21 tot 22 uur1772,6%
22 tot 23 uur15134,9%
23 tot 24 uur13114,2%
Samen1.942265100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag25 bezoekers · 272 bekeken
  • Dinsdag34 bezoekers · 227 bekeken
  • Woensdag20 bezoekers · 31 bekeken
  • Donderdag50 bezoekers · 1.061 bekeken
  • Vrijdag66 bezoekers · 129 bekeken
  • Zaterdag51 bezoekers · 196 bekeken
  • Zondag19 bezoekers · 26 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag272259,4%
Dinsdag2273412,8%
Woensdag31207,5%
Donderdag1.0615018,9%
Vrijdag1296624,9%
Zaterdag1965119,2%
Zondag26197,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.720 keer bekeken (88,6%), 195 bezoekers (73,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
222 keer bekeken (11,4%), 70 bezoekers (26,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Kitchen School

↑ Terug naar de berichten