Naar de inhoud

Gebeurtenissen van ........

De startpagina van Kitten
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262499
Samen2499
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262499
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2499
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2499
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)31312
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)32
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)2.7066
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)4.60320
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55813
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)42
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.1217
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55910
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)41
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)22
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2412
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)22
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)6547
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)3525
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)3523
Samen10.319228
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262499
September 202631614
Augustus 202699
Juli 20262.7088
Juni 20265.16335
Mei 20261310
April 20261.68418
Maart 202644
Februari 20261010
Januari 202622
December 20252412
November 20257655
Oktober 20256647
September 2025202167
Augustus 2025204156
Juli 2025190149
Juni 20257562
Mei 202511
April 20254240
Maart 20251212
Februari 202511
Januari 202522
December 202411
November 202455
Samen11.059829
Per jaar
  • 2026 (tot nu)119 bezoekers · 10.158 bekeken
  • 2025704 bezoekers · 895 bekeken
  • 2024248 bezoekers · 248 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20152 bezoekers · 2 bekeken
  • 20143 bezoekers · 3 bekeken
  • 20131 bezoekers · 1 bekeken
  • 20123 bezoekers · 10 bekeken
  • 201127 bezoekers · 40 bekeken
  • 201071 bezoekers · 126 bekeken
  • 200910 bezoekers · 30 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10.15811910,0%
202589570459,1%
202424824820,8%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018110,1%
2017000,0%
2016110,1%
2015220,2%
2014330,3%
2013110,1%
20121030,3%
201140272,3%
2010126716,0%
200930100,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur901125,2%
1 tot 2 uur345166,9%
2 tot 3 uur3983,4%
3 tot 4 uur541,7%
4 tot 5 uur3593,9%
5 tot 6 uur308156,4%
6 tot 7 uur50473,0%
7 tot 8 uur33683,4%
8 tot 9 uur247114,7%
9 tot 10 uur1993,9%
10 tot 11 uur94104,3%
11 tot 12 uur1993,9%
12 tot 13 uur239146,0%
13 tot 14 uur7552,1%
14 tot 15 uur67793,9%
15 tot 16 uur658114,7%
16 tot 17 uur796104,3%
17 tot 18 uur475114,7%
18 tot 19 uur16393,9%
19 tot 20 uur188104,3%
20 tot 21 uur943104,3%
21 tot 22 uur87883,4%
22 tot 23 uur1.094104,3%
23 tot 24 uur1.28683,4%
Samen10.324233100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag34 bezoekers · 3.302 bekeken
  • Dinsdag44 bezoekers · 2.098 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 944 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 3.508 bekeken
  • Vrijdag21 bezoekers · 80 bekeken
  • Zaterdag44 bezoekers · 360 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 32 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.3023414,6%
Dinsdag2.0984418,9%
Woensdag9443816,3%
Donderdag3.5082711,6%
Vrijdag80219,0%
Zaterdag3604418,9%
Zondag322510,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
9.932 keer bekeken (96,2%), 164 bezoekers (70,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
392 keer bekeken (3,8%), 69 bezoekers (29,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Gebeurtenissen van ........

↑ Terug naar de berichten