Naar de inhoud

schilderijen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202677
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202666
zaterdag 17 oktober 202653216
Samen55741
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202677
dinsdag 20 oktober 202655
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202666
zaterdag 17 oktober 202653216
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202699
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202655
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202666
woensdag 30 september 202644
dinsdag 29 september 202677
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202699
vrijdag 25 september 202644
donderdag 24 september 202699
Samen675159
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1919
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)56549
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3434
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3030
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4646
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)45166
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33366
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)154154
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)9393
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)5050
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)9897
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3535
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)45815
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)20418
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)5418
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1813
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1514
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)17738
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)4039
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1329
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)151
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)253
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2789
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Samen3.364956
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026636120
September 2026966314
Augustus 2026307306
Juli 202647936
Juni 202628760
Mei 2026364100
April 202632318
Maart 20269291
Februari 2026937803
Januari 2026106106
December 202541576
November 202514696
Oktober 202536378
September 2025884251
Augustus 2025522329
Juli 2025855374
Juni 2025579218
Mei 20257777
April 2025522211
Maart 2025205183
Februari 20251111
Januari 20251212
December 20241616
November 2024236236
Samen9.3404.122
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.954 bezoekers · 4.497 bekeken
  • 20251.916 bezoekers · 4.591 bekeken
  • 20246.230 bezoekers · 6.459 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20214 bezoekers · 5 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201940 bezoekers · 124 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20179 bezoekers · 23 bekeken
  • 20162 bezoekers · 14 bekeken
  • 201575 bezoekers · 399 bekeken
  • 2014182 bezoekers · 249 bekeken
  • 201358 bezoekers · 97 bekeken
  • 201298 bezoekers · 151 bekeken
  • 2011360 bezoekers · 521 bekeken
  • 2010630 bezoekers · 1.790 bekeken
  • 2009392 bezoekers · 1.109 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.4971.95416,3%
20254.5911.91616,0%
20246.4596.23052,1%
2023220,0%
2022000,0%
2021540,0%
2020110,0%
2019124400,3%
2018000,0%
20172390,1%
20161420,0%
2015399750,6%
20142491821,5%
201397580,5%
2012151980,8%
20115213603,0%
20101.7906305,3%
20091.1093923,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur115773,5%
1 tot 2 uur1411044,7%
2 tot 3 uur1541115,0%
3 tot 4 uur1311014,6%
4 tot 5 uur141894,0%
5 tot 6 uur429984,4%
6 tot 7 uur305884,0%
7 tot 8 uur196863,9%
8 tot 9 uur343934,2%
9 tot 10 uur4931155,2%
10 tot 11 uur324853,9%
11 tot 12 uur209944,3%
12 tot 13 uur1611436,5%
13 tot 14 uur112954,3%
14 tot 15 uur236984,4%
15 tot 16 uur129944,3%
16 tot 17 uur228853,9%
17 tot 18 uur2451034,7%
18 tot 19 uur351813,7%
19 tot 20 uur282663,0%
20 tot 21 uur198622,8%
21 tot 22 uur93763,4%
22 tot 23 uur150632,9%
23 tot 24 uur255974,4%
Samen5.4212.204100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag210 bezoekers · 766 bekeken
  • Dinsdag245 bezoekers · 752 bekeken
  • Woensdag228 bezoekers · 460 bekeken
  • Donderdag279 bezoekers · 469 bekeken
  • Vrijdag278 bezoekers · 693 bekeken
  • Zaterdag753 bezoekers · 1.667 bekeken
  • Zondag211 bezoekers · 614 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag7662109,5%
Dinsdag75224511,1%
Woensdag46022810,3%
Donderdag46927912,7%
Vrijdag69327812,6%
Zaterdag1.66775334,2%
Zondag6142119,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.140 keer bekeken (57,9%), 1.240 bezoekers (56,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.281 keer bekeken (42,1%), 964 bezoekers (43,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van schilderijen

↑ Terug naar de berichten