Naar de inhoud

Mijn Keukentje

Mijn Wereld
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202642
Samen53
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202642
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen53
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)42
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)42
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1816
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)64
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)245
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1211
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)6.21928
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9290
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1010
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)1010
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1412
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)2019
Samen6.510280
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202653
September 202663
Augustus 20262927
Juli 20261513
Juni 202621
Mei 20264321
April 20266.22633
Maart 20262424
Februari 2026117115
Januari 20264340
December 202511
November 202518986
Oktober 202511
September 20254827
Augustus 2025213157
Juli 2025165128
Juni 20255037
Mei 202522
April 202599
Maart 20252626
Februari 202511
Januari 202500
December 202433
November 20241010
Samen7.228768
Per jaar
  • 2026 (tot nu)280 bezoekers · 6.510 bekeken
  • 2025475 bezoekers · 705 bekeken
  • 2024126 bezoekers · 126 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 7 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20176 bezoekers · 7 bekeken
  • 20167 bezoekers · 9 bekeken
  • 201512 bezoekers · 17 bekeken
  • 201479 bezoekers · 97 bekeken
  • 201397 bezoekers · 123 bekeken
  • 201269 bezoekers · 96 bekeken
  • 2011118 bezoekers · 173 bekeken
  • 201017 bezoekers · 18 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6.51028021,6%
202570547536,7%
20241261269,7%
2023220,2%
2022220,2%
2021220,2%
2020000,0%
2019720,2%
2018110,1%
2017760,5%
2016970,5%
201517120,9%
201497796,1%
2013123977,5%
201296695,3%
20111731189,1%
201018171,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur76102,7%
1 tot 2 uur23174,6%
2 tot 3 uur33133,5%
3 tot 4 uur18154,1%
4 tot 5 uur23154,1%
5 tot 6 uur19143,8%
6 tot 7 uur18102,7%
7 tot 8 uur195154,1%
8 tot 9 uur453184,9%
9 tot 10 uur26164,3%
10 tot 11 uur151143,8%
11 tot 12 uur749133,5%
12 tot 13 uur636246,5%
13 tot 14 uur607215,7%
14 tot 15 uur558164,3%
15 tot 16 uur564113,0%
16 tot 17 uur557143,8%
17 tot 18 uur360267,1%
18 tot 19 uur461164,3%
19 tot 20 uur303123,3%
20 tot 21 uur168143,8%
21 tot 22 uur222215,7%
22 tot 23 uur204123,3%
23 tot 24 uur277113,0%
Samen6.701368100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 56 bekeken
  • Dinsdag47 bezoekers · 98 bekeken
  • Woensdag47 bezoekers · 76 bekeken
  • Donderdag76 bezoekers · 6.220 bekeken
  • Vrijdag70 bezoekers · 133 bekeken
  • Zaterdag58 bezoekers · 60 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 58 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag56369,8%
Dinsdag984712,8%
Woensdag764712,8%
Donderdag6.2207620,7%
Vrijdag1337019,0%
Zaterdag605815,8%
Zondag58349,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
6.583 keer bekeken (98,2%), 276 bezoekers (75,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
118 keer bekeken (1,8%), 92 bezoekers (25,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn Keukentje

↑ Terug naar de berichten