Naar de inhoud

Het leven van een opa.

Gezin.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262455
zaterdag 17 oktober 2026194
Samen26914
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20262455
zaterdag 17 oktober 2026194
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202622
Samen29944
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)27116
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)99
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)99
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)25519
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3218
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1717
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2525
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)5453
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)2020
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)75
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)34.76192
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)64
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)92
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)52
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)73
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3.3835
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)194
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7672
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1212
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)165
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)6227
Samen39.094458
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202629035
September 202631565
Augustus 2026105104
Juli 202634.771100
Juni 2026156
Mei 2026125
April 20263.40411
Maart 20261616
Februari 20268884
Januari 202600
December 20257832
November 20251919
Oktober 202512199
September 2025335179
Augustus 2025351242
Juli 2025263166
Juni 202510578
Mei 20256153
April 202511378
Maart 20253331
Februari 202566
Januari 202544
December 202411
November 20244646
Samen40.5521.460
Per jaar
  • 2026 (tot nu)426 bezoekers · 39.016 bekeken
  • 2025987 bezoekers · 1.489 bekeken
  • 2024295 bezoekers · 296 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202222 bezoekers · 24 bekeken
  • 202123 bezoekers · 24 bekeken
  • 202011 bezoekers · 15 bekeken
  • 201925 bezoekers · 40 bekeken
  • 201830 bezoekers · 53 bekeken
  • 2017114 bezoekers · 184 bekeken
  • 201686 bezoekers · 116 bekeken
  • 201571 bezoekers · 110 bekeken
  • 2014135 bezoekers · 189 bekeken
  • 201319 bezoekers · 21 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)39.01642619,0%
20251.48998743,9%
202429629513,1%
2023440,2%
202224221,0%
202124231,0%
202015110,5%
201940251,1%
201853301,3%
20171841145,1%
2016116863,8%
2015110713,2%
20141891356,0%
201321190,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.298254,3%
1 tot 2 uur1.237193,3%
2 tot 3 uur1.265254,3%
3 tot 4 uur1.367223,8%
4 tot 5 uur1.491193,3%
5 tot 6 uur1.720254,3%
6 tot 7 uur1.788193,3%
7 tot 8 uur1.701213,6%
8 tot 9 uur1.714345,9%
9 tot 10 uur1.679335,7%
10 tot 11 uur1.635264,5%
11 tot 12 uur2.176315,4%
12 tot 13 uur2.476264,5%
13 tot 14 uur2.683213,6%
14 tot 15 uur2.409254,3%
15 tot 16 uur2.060325,6%
16 tot 17 uur1.556254,3%
17 tot 18 uur1.445254,3%
18 tot 19 uur1.406254,3%
19 tot 20 uur993203,5%
20 tot 21 uur1.210284,9%
21 tot 22 uur1.370152,6%
22 tot 23 uur1.304193,3%
23 tot 24 uur1.251162,8%
Samen39.234576100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag73 bezoekers · 3.661 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 114 bekeken
  • Woensdag51 bezoekers · 68 bekeken
  • Donderdag74 bezoekers · 7.756 bekeken
  • Vrijdag74 bezoekers · 9.988 bekeken
  • Zaterdag151 bezoekers · 10.204 bekeken
  • Zondag98 bezoekers · 7.443 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.6617312,7%
Dinsdag114559,5%
Woensdag68518,9%
Donderdag7.7567412,8%
Vrijdag9.9887412,8%
Zaterdag10.20415126,2%
Zondag7.4439817,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
21.587 keer bekeken (55,0%), 327 bezoekers (56,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
17.647 keer bekeken (45,0%), 249 bezoekers (43,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het leven van een opa.

↑ Terug naar de berichten