Naar de inhoud

Weeshuis wegwerpkinderen te Zelem (Belgie) 1952-1961

Dat zijn mijn kinderjaren in het weeshuis
akke.beakke.be
Zware kindermishandelingen in een weeshuis met folter praktijken

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202633
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202619513
Samen21129
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202633
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202644
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202644
zaterdag 17 oktober 202619513
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen24967
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1212
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)21331
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2222
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2869
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)246
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)74
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)128
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)267
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)86
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1212
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)182
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)74
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)269
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5452
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Samen773228
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202624967
September 202631419
Augustus 2026118
Juli 20261915
Juni 20263011
Mei 20264524
April 20262910
Maart 20262020
Februari 20267270
Januari 20267268
December 20252514
November 20257777
Oktober 20256652
September 2025203135
Augustus 2025309228
Juli 2025134120
Juni 20258876
Mei 202533
April 20251211
Maart 20251817
Februari 202522
Januari 202511
December 202422
November 202488
Samen1.8091.058
Per jaar
  • 2026 (tot nu)312 bezoekers · 861 bekeken
  • 2025736 bezoekers · 938 bekeken
  • 2024164 bezoekers · 164 bekeken
  • 20231 bezoekers · 3 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20218 bezoekers · 9 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 20193 bezoekers · 11 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 201715 bezoekers · 18 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201537 bezoekers · 46 bekeken
  • 201475 bezoekers · 97 bekeken
  • 201371 bezoekers · 139 bekeken
  • 201256 bezoekers · 102 bekeken
  • 2011259 bezoekers · 416 bekeken
  • 2010180 bezoekers · 313 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)86131216,2%
202593873638,1%
20241641648,5%
2023310,1%
2022000,0%
2021980,4%
2020660,3%
20191130,2%
2018330,2%
201718150,8%
2016550,3%
201546371,9%
201497753,9%
2013139713,7%
2012102562,9%
201141625913,4%
20103131809,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21173,7%
1 tot 2 uur23132,9%
2 tot 3 uur82143,1%
3 tot 4 uur16163,5%
4 tot 5 uur10102,2%
5 tot 6 uur23194,2%
6 tot 7 uur25214,6%
7 tot 8 uur22163,5%
8 tot 9 uur36173,7%
9 tot 10 uur29255,5%
10 tot 11 uur196184,0%
11 tot 12 uur861,3%
12 tot 13 uur58419,0%
13 tot 14 uur23204,4%
14 tot 15 uur34306,6%
15 tot 16 uur39296,4%
16 tot 17 uur28132,9%
17 tot 18 uur29255,5%
18 tot 19 uur91245,3%
19 tot 20 uur145143,1%
20 tot 21 uur18163,5%
21 tot 22 uur16153,3%
22 tot 23 uur37214,6%
23 tot 24 uur20153,3%
Samen1.029455100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 234 bekeken
  • Dinsdag70 bezoekers · 116 bekeken
  • Woensdag60 bezoekers · 107 bekeken
  • Donderdag93 bezoekers · 99 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag95 bezoekers · 291 bekeken
  • Zondag49 bezoekers · 134 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag234449,7%
Dinsdag1167015,4%
Woensdag1076013,2%
Donderdag999320,4%
Vrijdag48449,7%
Zaterdag2919520,9%
Zondag1344910,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
604 keer bekeken (58,7%), 311 bezoekers (68,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
425 keer bekeken (41,3%), 144 bezoekers (31,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Weeshuis wegwerpkinderen te Zelem (Belgie) 1952-1961

↑ Terug naar de berichten