Naar de inhoud

moppentapper

moppen2011
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202688
dinsdag 20 oktober 202677
maandag 19 oktober 202655
zondag 18 oktober 202688
zaterdag 17 oktober 202655814
Samen59450
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202688
dinsdag 20 oktober 202677
maandag 19 oktober 202655
zondag 18 oktober 202688
zaterdag 17 oktober 202655814
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202688
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202688
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202688
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202666
zaterdag 3 oktober 202666
vrijdag 2 oktober 202644
donderdag 1 oktober 202699
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202666
maandag 28 september 202677
zondag 27 september 202655
zaterdag 26 september 202666
vrijdag 25 september 202644
donderdag 24 september 202688
Samen731187
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2828
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)59955
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4141
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4040
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)15941
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1.03584
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)62360
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)124123
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)7979
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)110109
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)150149
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)5050
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)67616
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)167
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)88
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1.05627
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)99
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1313
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)2221
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1.55879
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)84111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)88
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2.35026
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1313
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)2424
Samen9.6541.143
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026693149
September 20261.935302
Augustus 2026410408
Juli 202670637
Juni 20261.08758
Mei 20262.426116
April 20262.35834
Maart 20266058
Februari 2026392354
Januari 20262626
December 202526119
November 2025465203
Oktober 2025417136
September 2025337218
Augustus 2025984507
Juli 2025762319
Juni 2025175145
Mei 2025222163
April 2025239149
Maart 2025225212
Februari 20251515
Januari 202588
December 20241010
November 2024133132
Samen14.3463.778
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.542 bezoekers · 10.093 bekeken
  • 20252.094 bezoekers · 4.110 bekeken
  • 20243.948 bezoekers · 4.067 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20194 bezoekers · 22 bekeken
  • 201814 bezoekers · 109 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20167 bezoekers · 9 bekeken
  • 20155 bezoekers · 5 bekeken
  • 201424 bezoekers · 27 bekeken
  • 201312 bezoekers · 16 bekeken
  • 201247 bezoekers · 60 bekeken
  • 2011341 bezoekers · 988 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10.0931.54219,2%
20254.1102.09426,0%
20244.0673.94849,1%
2023000,0%
2022000,0%
2021330,0%
2020000,0%
20192240,0%
2018109140,2%
2017220,0%
2016970,1%
2015550,1%
201427240,3%
201316120,1%
201260470,6%
20119883414,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur379965,1%
1 tot 2 uur158743,9%
2 tot 3 uur659944,9%
3 tot 4 uur709583,1%
4 tot 5 uur229693,6%
5 tot 6 uur485774,1%
6 tot 7 uur543884,6%
7 tot 8 uur638894,7%
8 tot 9 uur639753,9%
9 tot 10 uur376824,3%
10 tot 11 uur541874,6%
11 tot 12 uur436924,8%
12 tot 13 uur4761085,7%
13 tot 14 uur223955,0%
14 tot 15 uur589844,4%
15 tot 16 uur244955,0%
16 tot 17 uur228824,3%
17 tot 18 uur478733,8%
18 tot 19 uur908713,7%
19 tot 20 uur651562,9%
20 tot 21 uur227663,5%
21 tot 22 uur397623,3%
22 tot 23 uur367683,6%
23 tot 24 uur656593,1%
Samen11.2361.900100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag232 bezoekers · 1.524 bekeken
  • Dinsdag268 bezoekers · 1.292 bekeken
  • Woensdag274 bezoekers · 3.467 bekeken
  • Donderdag237 bezoekers · 799 bekeken
  • Vrijdag230 bezoekers · 361 bekeken
  • Zaterdag451 bezoekers · 1.761 bekeken
  • Zondag208 bezoekers · 2.032 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.52423212,2%
Dinsdag1.29226814,1%
Woensdag3.46727414,4%
Donderdag79923712,5%
Vrijdag36123012,1%
Zaterdag1.76145123,7%
Zondag2.03220810,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
7.443 keer bekeken (66,2%), 1.241 bezoekers (65,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.793 keer bekeken (33,8%), 659 bezoekers (34,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van moppentapper

↑ Terug naar de berichten