Naar de inhoud

lekkere hapjes

smullen maar
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026387
Samen387
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026387
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen387
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)387
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)30910
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)5320
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3333
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5353
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4646
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)65
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)5518
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)398
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)346
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)167
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)62
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)244
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)231
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)3736
Samen817301
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026387
September 202639058
Augustus 2026115114
Juli 20266831
Juni 20264413
Mei 20265619
April 2026537
Maart 20265756
Februari 20267876
Januari 20263535
December 20256829
November 202513793
Oktober 202517278
September 2025442209
Augustus 2025364241
Juli 2025325215
Juni 202511473
Mei 20255352
April 202510639
Maart 20255149
Februari 202577
Januari 202544
December 202466
November 20244848
Samen2.8311.559
Per jaar
  • 2026 (tot nu)416 bezoekers · 934 bekeken
  • 20251.089 bezoekers · 1.843 bekeken
  • 2024321 bezoekers · 321 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20212 bezoekers · 4 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20193 bezoekers · 29 bekeken
  • 20184 bezoekers · 8 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20169 bezoekers · 13 bekeken
  • 201529 bezoekers · 54 bekeken
  • 2014129 bezoekers · 134 bekeken
  • 201353 bezoekers · 60 bekeken
  • 2012114 bezoekers · 152 bekeken
  • 2011238 bezoekers · 289 bekeken
  • 2010205 bezoekers · 312 bekeken
  • 2009173 bezoekers · 305 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)93441614,9%
20251.8431.08939,1%
202432132111,5%
2023000,0%
2022220,1%
2021420,1%
2020000,0%
20192930,1%
2018840,1%
2017110,0%
20161390,3%
201554291,0%
20141341294,6%
201360531,9%
20121521144,1%
20112892388,5%
20103122057,4%
20093051736,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur60325,2%
1 tot 2 uur28142,3%
2 tot 3 uur39254,1%
3 tot 4 uur33243,9%
4 tot 5 uur37243,9%
5 tot 6 uur42264,2%
6 tot 7 uur113315,0%
7 tot 8 uur79416,7%
8 tot 9 uur30233,7%
9 tot 10 uur53335,4%
10 tot 11 uur67274,4%
11 tot 12 uur152304,9%
12 tot 13 uur170345,5%
13 tot 14 uur30243,9%
14 tot 15 uur20162,6%
15 tot 16 uur61264,2%
16 tot 17 uur31193,1%
17 tot 18 uur36264,2%
18 tot 19 uur37243,9%
19 tot 20 uur36203,2%
20 tot 21 uur44254,1%
21 tot 22 uur28213,4%
22 tot 23 uur26193,1%
23 tot 24 uur59325,2%
Samen1.311616100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag67 bezoekers · 122 bekeken
  • Dinsdag103 bezoekers · 404 bekeken
  • Woensdag89 bezoekers · 162 bekeken
  • Donderdag82 bezoekers · 102 bekeken
  • Vrijdag78 bezoekers · 102 bekeken
  • Zaterdag120 bezoekers · 204 bekeken
  • Zondag77 bezoekers · 215 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1226710,9%
Dinsdag40410316,7%
Woensdag1628914,4%
Donderdag1028213,3%
Vrijdag1027812,7%
Zaterdag20412019,5%
Zondag2157712,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
892 keer bekeken (68,0%), 419 bezoekers (68,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
419 keer bekeken (32,0%), 197 bezoekers (32,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van lekkere hapjes

↑ Terug naar de berichten