Naar de inhoud

Poëzie

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261685
zaterdag 17 oktober 202663
Samen17711
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261685
zaterdag 17 oktober 202663
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen18923
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)18519
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2986
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)63
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1163
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)32
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)42.957100
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)21
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)116
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)77
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)2424
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)43
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15572
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3411
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)11
Samen43.836287
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202618923
September 20263049
Augustus 20261163
Juli 202642.961103
Juni 202654
Mei 202675
April 2026169
Maart 20261515
Februari 20263231
Januari 202600
December 202511
November 202518983
Oktober 202511
September 2025270162
Augustus 2025300241
Juli 2025170131
Juni 20258571
Mei 202522
April 20251211
Maart 20251818
Februari 202500
Januari 202522
December 202433
November 202499
Samen44.707937
Per jaar
  • 2026 (tot nu)202 bezoekers · 43.645 bekeken
  • 2025723 bezoekers · 1.050 bekeken
  • 2024211 bezoekers · 211 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 9 bekeken
  • 20186 bezoekers · 6 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 201516 bezoekers · 20 bekeken
  • 20148 bezoekers · 8 bekeken
  • 201312 bezoekers · 12 bekeken
  • 201211 bezoekers · 11 bekeken
  • 201175 bezoekers · 82 bekeken
  • 201048 bezoekers · 73 bekeken
  • 20096 bezoekers · 11 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)43.64520215,1%
20251.05072353,9%
202421121115,7%
2023660,4%
2022000,0%
2021440,3%
2020110,1%
2019940,3%
2018660,4%
2017220,1%
2016660,4%
201520161,2%
2014880,6%
201312120,9%
201211110,8%
201182755,6%
201073483,6%
20091160,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.914155,2%
1 tot 2 uur1.87893,1%
2 tot 3 uur1.636124,2%
3 tot 4 uur1.543134,5%
4 tot 5 uur1.604144,9%
5 tot 6 uur1.791134,5%
6 tot 7 uur1.861124,2%
7 tot 8 uur1.934155,2%
8 tot 9 uur1.87093,1%
9 tot 10 uur1.860144,9%
10 tot 11 uur1.880134,5%
11 tot 12 uur1.87282,8%
12 tot 13 uur1.942134,5%
13 tot 14 uur1.911144,9%
14 tot 15 uur1.804144,9%
15 tot 16 uur1.85993,1%
16 tot 17 uur1.795165,6%
17 tot 18 uur1.88593,1%
18 tot 19 uur1.614144,9%
19 tot 20 uur1.58682,8%
20 tot 21 uur1.84693,1%
21 tot 22 uur1.941103,5%
22 tot 23 uur1.908103,5%
23 tot 24 uur2.102144,9%
Samen43.836287100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag27 bezoekers · 178 bekeken
  • Dinsdag35 bezoekers · 112 bekeken
  • Woensdag54 bezoekers · 2.526 bekeken
  • Donderdag42 bezoekers · 10.035 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 11.330 bekeken
  • Zaterdag51 bezoekers · 11.315 bekeken
  • Zondag45 bezoekers · 8.340 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag178279,4%
Dinsdag1123512,2%
Woensdag2.5265418,8%
Donderdag10.0354214,6%
Vrijdag11.3303311,5%
Zaterdag11.3155117,8%
Zondag8.3404515,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
24.181 keer bekeken (55,2%), 191 bezoekers (66,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
19.655 keer bekeken (44,8%), 96 bezoekers (33,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Poëzie

↑ Terug naar de berichten