Naar de inhoud

leven met een ICD

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen64
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)64
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2486
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3198
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)21
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)97
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)63
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5251
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1111
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)88
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)43
Samen729163
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202664
September 20262529
Augustus 202643
Juli 202632514
Juni 202665
Mei 20261413
April 20261712
Maart 20262222
Februari 20266665
Januari 20263130
December 20252515
November 20256767
Oktober 20258879
September 20254226
Augustus 2025228173
Juli 202566
Juni 20255746
Mei 202500
April 202587
Maart 20252020
Februari 202522
Januari 202566
December 202466
November 20241313
Samen1.311643
Per jaar
  • 2026 (tot nu)177 bezoekers · 743 bekeken
  • 2025447 bezoekers · 549 bekeken
  • 2024184 bezoekers · 184 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20195 bezoekers · 12 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 201710 bezoekers · 16 bekeken
  • 201684 bezoekers · 143 bekeken
  • 201575 bezoekers · 106 bekeken
  • 201485 bezoekers · 103 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)74317716,5%
202554944741,6%
202418418417,1%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020440,4%
20191250,5%
2018320,2%
201716100,9%
2016143847,8%
2015106757,0%
2014103857,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur23205,9%
1 tot 2 uur661,8%
2 tot 3 uur12113,3%
3 tot 4 uur12113,3%
4 tot 5 uur10103,0%
5 tot 6 uur21185,3%
6 tot 7 uur29247,1%
7 tot 8 uur57144,1%
8 tot 9 uur129133,8%
9 tot 10 uur109205,9%
10 tot 11 uur15113,3%
11 tot 12 uur16164,7%
12 tot 13 uur18185,3%
13 tot 14 uur882,4%
14 tot 15 uur19185,3%
15 tot 16 uur982,4%
16 tot 17 uur19175,0%
17 tot 18 uur96236,8%
18 tot 19 uur250133,8%
19 tot 20 uur19185,3%
20 tot 21 uur11113,3%
21 tot 22 uur772,1%
22 tot 23 uur11103,0%
23 tot 24 uur17133,8%
Samen923338100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag41 bezoekers · 47 bekeken
  • Dinsdag52 bezoekers · 605 bekeken
  • Woensdag42 bezoekers · 45 bekeken
  • Donderdag57 bezoekers · 60 bekeken
  • Vrijdag51 bezoekers · 51 bekeken
  • Zaterdag61 bezoekers · 74 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 41 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag474112,1%
Dinsdag6055215,4%
Woensdag454212,4%
Donderdag605716,9%
Vrijdag515115,1%
Zaterdag746118,0%
Zondag413410,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
808 keer bekeken (87,5%), 243 bezoekers (71,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
115 keer bekeken (12,5%), 95 bezoekers (28,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van leven met een ICD

↑ Terug naar de berichten