Naar de inhoud

maroesja s Muziek Slide s

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202643
Samen43
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202643
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202600
Samen54
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)43
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3679
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)74
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)648
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)63
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)148
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)133
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)84
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Samen541100
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202643
September 202637615
Augustus 20262222
Juli 20267216
Juni 20261310
Mei 20261812
April 20262410
Maart 20262424
Februari 20265757
Januari 20262424
December 20252111
November 202522
Oktober 20255834
September 2025150112
Augustus 2025162146
Juli 2025206153
Juni 20252924
Mei 202500
April 202576
Maart 20251313
Februari 202511
Januari 202511
December 202433
November 20241414
Samen1.301713
Per jaar
  • 2026 (tot nu)193 bezoekers · 634 bekeken
  • 2025503 bezoekers · 650 bekeken
  • 2024161 bezoekers · 161 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20218 bezoekers · 10 bekeken
  • 20205 bezoekers · 6 bekeken
  • 20198 bezoekers · 20 bekeken
  • 201819 bezoekers · 24 bekeken
  • 201719 bezoekers · 24 bekeken
  • 201616 bezoekers · 27 bekeken
  • 2015151 bezoekers · 254 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)63419317,7%
202565050346,2%
202416116114,8%
2023330,3%
2022220,2%
20211080,7%
2020650,5%
20192080,7%
201824191,7%
201724191,7%
201627161,5%
201525415113,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur983,3%
1 tot 2 uur17156,3%
2 tot 3 uur762,5%
3 tot 4 uur1093,8%
4 tot 5 uur1172,9%
5 tot 6 uur88156,3%
6 tot 7 uur146125,0%
7 tot 8 uur62125,0%
8 tot 9 uur1362,5%
9 tot 10 uur13104,2%
10 tot 11 uur531,3%
11 tot 12 uur13114,6%
12 tot 13 uur25208,3%
13 tot 14 uur14125,0%
14 tot 15 uur7393,8%
15 tot 16 uur6162,5%
16 tot 17 uur64135,4%
17 tot 18 uur30197,9%
18 tot 19 uur662,5%
19 tot 20 uur10104,2%
20 tot 21 uur1162,5%
21 tot 22 uur12125,0%
22 tot 23 uur12104,2%
23 tot 24 uur331,3%
Samen715240100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag25 bezoekers · 28 bekeken
  • Dinsdag44 bezoekers · 357 bekeken
  • Woensdag28 bezoekers · 45 bekeken
  • Donderdag36 bezoekers · 43 bekeken
  • Vrijdag41 bezoekers · 42 bekeken
  • Zaterdag45 bezoekers · 58 bekeken
  • Zondag21 bezoekers · 142 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag282510,4%
Dinsdag3574418,3%
Woensdag452811,7%
Donderdag433615,0%
Vrijdag424117,1%
Zaterdag584518,8%
Zondag142218,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
515 keer bekeken (72,0%), 174 bezoekers (72,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
200 keer bekeken (28,0%), 66 bezoekers (27,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van maroesja s Muziek Slide s

↑ Terug naar de berichten