Naar de inhoud

minicruise

cruise
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026676
Samen698
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 2026676
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen698
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)676
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1254
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1313
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)9638
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2456
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)21
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)50.402151
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)19.91067
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)104
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)4.30347
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)43
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)84
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8479
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)66
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15474
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3615
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)22
Samen75.506557
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026698
September 20261297
Augustus 202612062
Juli 202670.559225
Juni 20264.31553
Mei 20261413
April 2026105
Maart 202633
Februari 20268984
Januari 202644
December 202522
November 202519089
Oktober 202522
September 202510668
Augustus 20257168
Juli 2025130111
Juni 20258471
Mei 202500
April 20252322
Maart 20252020
Februari 202522
Januari 202500
December 202433
November 20241010
Samen75.955932
Per jaar
  • 2026 (tot nu)464 bezoekers · 75.312 bekeken
  • 2025455 bezoekers · 630 bekeken
  • 2024124 bezoekers · 125 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20207 bezoekers · 7 bekeken
  • 20197 bezoekers · 15 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 20179 bezoekers · 9 bekeken
  • 201617 bezoekers · 25 bekeken
  • 20158 bezoekers · 12 bekeken
  • 201413 bezoekers · 13 bekeken
  • 201355 bezoekers · 60 bekeken
  • 20128 bezoekers · 16 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)75.31246439,5%
202563045538,7%
202412512410,5%
2023220,2%
2022110,1%
2021220,2%
2020770,6%
20191570,6%
2018440,3%
2017990,8%
201625171,4%
20151280,7%
201413131,1%
201360554,7%
20121680,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur3.739254,5%
1 tot 2 uur3.028315,6%
2 tot 3 uur3.273203,6%
3 tot 4 uur2.733223,9%
4 tot 5 uur2.610254,5%
5 tot 6 uur2.431223,9%
6 tot 7 uur2.680234,1%
7 tot 8 uur2.375213,8%
8 tot 9 uur2.972223,9%
9 tot 10 uur2.972223,9%
10 tot 11 uur2.809142,5%
11 tot 12 uur3.097193,4%
12 tot 13 uur2.944223,9%
13 tot 14 uur2.983244,3%
14 tot 15 uur3.196244,3%
15 tot 16 uur3.175234,1%
16 tot 17 uur2.829203,6%
17 tot 18 uur3.688193,4%
18 tot 19 uur3.594264,7%
19 tot 20 uur3.294234,1%
20 tot 21 uur3.515223,9%
21 tot 22 uur3.623254,5%
22 tot 23 uur4.142335,9%
23 tot 24 uur3.804305,4%
Samen75.506557100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag64 bezoekers · 5.304 bekeken
  • Dinsdag68 bezoekers · 5.567 bekeken
  • Woensdag60 bezoekers · 6.455 bekeken
  • Donderdag69 bezoekers · 7.481 bekeken
  • Vrijdag109 bezoekers · 15.704 bekeken
  • Zaterdag125 bezoekers · 23.719 bekeken
  • Zondag62 bezoekers · 11.276 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5.3046411,5%
Dinsdag5.5676812,2%
Woensdag6.4556010,8%
Donderdag7.4816912,4%
Vrijdag15.70410919,6%
Zaterdag23.71912522,4%
Zondag11.2766211,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
40.511 keer bekeken (53,7%), 370 bezoekers (66,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
34.995 keer bekeken (46,3%), 187 bezoekers (33,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van minicruise

↑ Terug naar de berichten