Naar de inhoud

creatie

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261833
zaterdag 17 oktober 202664
Samen1919
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 20261833
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen19311
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1908
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2467
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)97
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1514
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)32
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)834
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)118
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1616
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1817
Samen670160
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202619311
September 202626019
Augustus 20263433
Juli 2026899
Juni 202665
Mei 20262221
April 20261815
Maart 20262020
Februari 20264341
Januari 20267772
December 20256437
November 2025147128
Oktober 2025153118
September 20252525
Augustus 2025138131
Juli 2025164138
Juni 20255044
Mei 202500
April 20251816
Maart 20251212
Februari 202533
Januari 202500
December 202433
November 202466
Samen1.545907
Per jaar
  • 2026 (tot nu)246 bezoekers · 762 bekeken
  • 2025652 bezoekers · 774 bekeken
  • 2024236 bezoekers · 236 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20224 bezoekers · 6 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20194 bezoekers · 14 bekeken
  • 201812 bezoekers · 19 bekeken
  • 20178 bezoekers · 9 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 201512 bezoekers · 15 bekeken
  • 201413 bezoekers · 15 bekeken
  • 201318 bezoekers · 20 bekeken
  • 201214 bezoekers · 14 bekeken
  • 201164 bezoekers · 84 bekeken
  • 201037 bezoekers · 66 bekeken
  • 200955 bezoekers · 125 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)76224617,8%
202577465247,2%
202423623617,1%
2023110,1%
2022640,3%
2021110,1%
2020000,0%
20191440,3%
201819120,9%
2017980,6%
2016440,3%
201515120,9%
201415130,9%
201320181,3%
201214141,0%
201184644,6%
201066372,7%
2009125554,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur22152,8%
1 tot 2 uur200214,0%
2 tot 3 uur28244,5%
3 tot 4 uur20163,0%
4 tot 5 uur25224,2%
5 tot 6 uur28183,4%
6 tot 7 uur25193,6%
7 tot 8 uur20183,4%
8 tot 9 uur13122,3%
9 tot 10 uur74234,3%
10 tot 11 uur52193,6%
11 tot 12 uur32254,7%
12 tot 13 uur47438,1%
13 tot 14 uur31264,9%
14 tot 15 uur33264,9%
15 tot 16 uur25203,8%
16 tot 17 uur27234,3%
17 tot 18 uur105305,7%
18 tot 19 uur116336,2%
19 tot 20 uur116224,2%
20 tot 21 uur22193,6%
21 tot 22 uur18163,0%
22 tot 23 uur22183,4%
23 tot 24 uur25214,0%
Samen1.126529100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag71 bezoekers · 336 bekeken
  • Dinsdag70 bezoekers · 81 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 140 bekeken
  • Donderdag126 bezoekers · 134 bekeken
  • Vrijdag62 bezoekers · 64 bekeken
  • Zaterdag75 bezoekers · 99 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 272 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3367113,4%
Dinsdag817013,2%
Woensdag1405310,0%
Donderdag13412623,8%
Vrijdag646211,7%
Zaterdag997514,2%
Zondag2727213,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
755 keer bekeken (67,1%), 382 bezoekers (72,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
371 keer bekeken (32,9%), 147 bezoekers (27,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van creatie

↑ Terug naar de berichten