Naar de inhoud

Mijn Muziek

Alle muziek die ik zelf gemaakt heb op deze blog
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026682
zaterdag 17 oktober 2026374
Samen1056
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026682
zaterdag 17 oktober 2026374
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen11011
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1067
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1813
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)374
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2476
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)384
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)334
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)4615
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)112
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)352
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)455
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)109104
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)99
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Samen957225
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202610910
September 20262198
Augustus 202625514
Juli 20264612
Juni 20264314
Mei 20266121
April 2026807
Maart 20262020
Februari 2026135127
Januari 20263632
December 2025124
November 202510120
Oktober 202563
September 2025506178
Augustus 2025210116
Juli 2025167110
Juni 202517299
Mei 202522
April 20252421
Maart 20252928
Februari 202582
Januari 202555
December 202466
November 20241716
Samen2.269875
Per jaar
  • 2026 (tot nu)265 bezoekers · 1.004 bekeken
  • 2025588 bezoekers · 1.242 bekeken
  • 2024800 bezoekers · 811 bekeken
  • 202311 bezoekers · 17 bekeken
  • 202217 bezoekers · 23 bekeken
  • 202110 bezoekers · 29 bekeken
  • 202035 bezoekers · 58 bekeken
  • 201931 bezoekers · 72 bekeken
  • 201848 bezoekers · 71 bekeken
  • 201738 bezoekers · 50 bekeken
  • 201654 bezoekers · 70 bekeken
  • 2015109 bezoekers · 194 bekeken
  • 2014172 bezoekers · 306 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.00426512,2%
20251.24258827,0%
202481180036,7%
202317110,5%
202223170,8%
202129100,5%
202058351,6%
201972311,4%
201871482,2%
201750381,7%
201670542,5%
20151941095,0%
20143061727,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur194144,8%
1 tot 2 uur24196,5%
2 tot 3 uur38113,8%
3 tot 4 uur53144,8%
4 tot 5 uur252165,5%
5 tot 6 uur24144,8%
6 tot 7 uur28113,8%
7 tot 8 uur64113,8%
8 tot 9 uur80124,1%
9 tot 10 uur25165,5%
10 tot 11 uur951,7%
11 tot 12 uur22134,5%
12 tot 13 uur49196,5%
13 tot 14 uur1172,4%
14 tot 15 uur32113,8%
15 tot 16 uur2482,7%
16 tot 17 uur16155,1%
17 tot 18 uur53165,5%
18 tot 19 uur16103,4%
19 tot 20 uur1882,7%
20 tot 21 uur44103,4%
21 tot 22 uur1193,1%
22 tot 23 uur1172,4%
23 tot 24 uur25165,5%
Samen1.123292100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag34 bezoekers · 265 bekeken
  • Dinsdag25 bezoekers · 88 bekeken
  • Woensdag30 bezoekers · 342 bekeken
  • Donderdag31 bezoekers · 41 bekeken
  • Vrijdag57 bezoekers · 70 bekeken
  • Zaterdag79 bezoekers · 117 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 200 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2653411,6%
Dinsdag88258,6%
Woensdag3423010,3%
Donderdag413110,6%
Vrijdag705719,5%
Zaterdag1177927,1%
Zondag2003612,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
806 keer bekeken (71,8%), 177 bezoekers (60,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
317 keer bekeken (28,2%), 115 bezoekers (39,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn Muziek

↑ Terug naar de berichten