Naar de inhoud

Lekker koken!

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen64
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)64
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1936
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)54
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2165
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)51
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)54
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)116
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)8075
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)88
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)109
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)1817
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)15274
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3414
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)11
Samen804286
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202664
September 20261979
Augustus 202665
Juli 202622110
Juni 202611
Mei 20261914
April 20261610
Maart 20261414
Februari 202610095
Januari 20263432
December 202511
November 202518890
Oktober 202511
September 2025262169
Augustus 2025216183
Juli 2025215157
Juni 20257360
Mei 202555
April 20251010
Maart 20251818
Februari 202522
Januari 202511
December 202411
November 20241010
Samen1.617902
Per jaar
  • 2026 (tot nu)194 bezoekers · 614 bekeken
  • 2025697 bezoekers · 992 bekeken
  • 2024228 bezoekers · 228 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20213 bezoekers · 4 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20181 bezoekers · 3 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 20153 bezoekers · 8 bekeken
  • 20147 bezoekers · 9 bekeken
  • 201310 bezoekers · 10 bekeken
  • 201236 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)61419416,4%
202599269758,8%
202422822819,2%
2023110,1%
2022000,0%
2021430,3%
2020000,0%
2019610,1%
2018310,1%
2017110,1%
2016440,3%
2015830,3%
2014970,6%
201310100,8%
201240363,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1082,8%
1 tot 2 uur1062,1%
2 tot 3 uur2093,1%
3 tot 4 uur1493,1%
4 tot 5 uur1172,4%
5 tot 6 uur16113,8%
6 tot 7 uur1282,8%
7 tot 8 uur2993,1%
8 tot 9 uur12893,1%
9 tot 10 uur69103,5%
10 tot 11 uur18113,8%
11 tot 12 uur13124,2%
12 tot 13 uur23165,6%
13 tot 14 uur18144,9%
14 tot 15 uur31238,0%
15 tot 16 uur31227,7%
16 tot 17 uur23155,2%
17 tot 18 uur31207,0%
18 tot 19 uur220155,2%
19 tot 20 uur23165,6%
20 tot 21 uur1393,1%
21 tot 22 uur20144,9%
22 tot 23 uur641,4%
23 tot 24 uur1593,1%
Samen804286100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag32 bezoekers · 52 bekeken
  • Dinsdag40 bezoekers · 459 bekeken
  • Woensdag39 bezoekers · 69 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 67 bekeken
  • Vrijdag85 bezoekers · 92 bekeken
  • Zaterdag17 bezoekers · 19 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 46 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag523211,2%
Dinsdag4594014,0%
Woensdag693913,6%
Donderdag674816,8%
Vrijdag928529,7%
Zaterdag19175,9%
Zondag46258,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
739 keer bekeken (91,9%), 244 bezoekers (85,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
65 keer bekeken (8,1%), 42 bezoekers (14,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lekker koken!

↑ Terug naar de berichten