Naar de inhoud

Nadelen EU

feiten & info
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen33
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1242
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)76
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1985
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)54
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)87
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)109
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)75
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)126
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)65
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)77
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)99
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)9691
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1615
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Samen544209
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202633
September 20261275
Augustus 202687
Juli 202620310
Juni 202676
Mei 20263227
April 20262417
Maart 20262423
Februari 2026127122
Januari 202610694
December 20252119
November 20257575
Oktober 20254444
September 202511
Augustus 202577
Juli 20251412
Juni 202533
Mei 20251010
April 202566
Maart 202599
Februari 202500
Januari 202500
December 202411
November 202477
Samen859508
Per jaar
  • 2026 (tot nu)314 bezoekers · 661 bekeken
  • 2025186 bezoekers · 190 bekeken
  • 202448 bezoekers · 48 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 4 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 201712 bezoekers · 14 bekeken
  • 201631 bezoekers · 94 bekeken
  • 20152 bezoekers · 2 bekeken
  • 201416 bezoekers · 22 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)66131451,0%
202519018630,2%
202448487,8%
2023000,0%
2022220,3%
2021110,2%
2020000,0%
2019420,3%
2018320,3%
201714121,9%
201694315,0%
2015220,3%
201422162,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur12112,4%
1 tot 2 uur25255,5%
2 tot 3 uur141194,2%
3 tot 4 uur12122,7%
4 tot 5 uur25204,4%
5 tot 6 uur18153,3%
6 tot 7 uur18163,5%
7 tot 8 uur20204,4%
8 tot 9 uur18173,8%
9 tot 10 uur19184,0%
10 tot 11 uur21194,2%
11 tot 12 uur16153,3%
12 tot 13 uur37337,3%
13 tot 14 uur28255,5%
14 tot 15 uur220286,2%
15 tot 16 uur20194,2%
16 tot 17 uur1092,0%
17 tot 18 uur34306,6%
18 tot 19 uur27265,8%
19 tot 20 uur15153,3%
20 tot 21 uur16163,5%
21 tot 22 uur19163,5%
22 tot 23 uur15143,1%
23 tot 24 uur15143,1%
Samen801452100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag56 bezoekers · 59 bekeken
  • Dinsdag54 bezoekers · 375 bekeken
  • Woensdag44 bezoekers · 47 bekeken
  • Donderdag107 bezoekers · 120 bekeken
  • Vrijdag59 bezoekers · 62 bekeken
  • Zaterdag96 bezoekers · 100 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 38 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag595612,4%
Dinsdag3755411,9%
Woensdag47449,7%
Donderdag12010723,7%
Vrijdag625913,1%
Zaterdag1009621,2%
Zondag38368,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
663 keer bekeken (82,8%), 320 bezoekers (70,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
138 keer bekeken (17,2%), 132 bezoekers (29,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Nadelen EU

↑ Terug naar de berichten