Naar de inhoud

MUZIEK UIT VERGETEN HOEKJES.

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261086
Samen1086
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261086
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1086
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1086
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1245
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)112
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)523
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)533
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)108
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11412
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)66
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4037
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)55
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)44
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Samen582144
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261086
September 20261267
Augustus 2026657
Juli 20261212
Juni 2026577
Mei 20261715
April 202611714
Maart 20261817
Februari 20265148
Januari 20262322
December 202598
November 20251111
Oktober 20253836
September 20251313
Augustus 20258481
Juli 202522
Juni 20252222
Mei 202500
April 202555
Maart 202588
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202455
Samen791346
Per jaar
  • 2026 (tot nu)155 bezoekers · 594 bekeken
  • 2025186 bezoekers · 192 bekeken
  • 202449 bezoekers · 50 bekeken
  • 20232 bezoekers · 4 bekeken
  • 202215 bezoekers · 21 bekeken
  • 20219 bezoekers · 21 bekeken
  • 202013 bezoekers · 23 bekeken
  • 201910 bezoekers · 19 bekeken
  • 201821 bezoekers · 35 bekeken
  • 201726 bezoekers · 43 bekeken
  • 201636 bezoekers · 56 bekeken
  • 201542 bezoekers · 68 bekeken
  • 201443 bezoekers · 75 bekeken
  • 201362 bezoekers · 85 bekeken
  • 2012140 bezoekers · 336 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)59415519,2%
202519218623,0%
202450496,1%
2023420,2%
202221151,9%
20212191,1%
202023131,6%
201919101,2%
201835212,6%
201743263,2%
201656364,4%
201568425,2%
201475435,3%
201385627,7%
201233614017,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur65178,1%
1 tot 2 uur331,4%
2 tot 3 uur552,4%
3 tot 4 uur11104,8%
4 tot 5 uur22146,7%
5 tot 6 uur773,3%
6 tot 7 uur983,8%
7 tot 8 uur96136,2%
8 tot 9 uur2883,8%
9 tot 10 uur994,3%
10 tot 11 uur6094,3%
11 tot 12 uur773,3%
12 tot 13 uur17157,1%
13 tot 14 uur1194,3%
14 tot 15 uur883,8%
15 tot 16 uur983,8%
16 tot 17 uur10104,8%
17 tot 18 uur116136,2%
18 tot 19 uur2252,4%
19 tot 20 uur331,4%
20 tot 21 uur773,3%
21 tot 22 uur10431,4%
22 tot 23 uur10104,8%
23 tot 24 uur1394,3%
Samen652210100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag24 bezoekers · 129 bekeken
  • Dinsdag27 bezoekers · 92 bekeken
  • Woensdag30 bezoekers · 90 bekeken
  • Donderdag33 bezoekers · 35 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 137 bekeken
  • Zaterdag47 bezoekers · 154 bekeken
  • Zondag14 bezoekers · 15 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1292411,4%
Dinsdag922712,9%
Woensdag903014,3%
Donderdag353315,7%
Vrijdag1373516,7%
Zaterdag1544722,4%
Zondag15146,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
483 keer bekeken (74,1%), 149 bezoekers (71,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
169 keer bekeken (25,9%), 61 bezoekers (29,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van MUZIEK UIT VERGETEN HOEKJES.

↑ Terug naar de berichten