Naar de inhoud

mijn leven en mijn hobby

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261801
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
Samen1864
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 20261801
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1886
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1801
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)63
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)82
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)32
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)19620
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)127
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)54
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)43
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)126
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)53
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)3.93718
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)60412
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)32
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1010
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5050
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Samen5.102210
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261886
September 2026169
Augustus 202622448
Juli 20261712
Juni 20261513
Mei 20262315
April 20264.54432
Maart 20261717
Februari 20266767
Januari 20262929
December 20252914
November 202510591
Oktober 202510170
September 20254537
Augustus 2025189145
Juli 2025187129
Juni 20251916
Mei 20251717
April 20257162
Maart 20251212
Februari 202522
Januari 202500
December 202422
November 20241616
Samen5.935861
Per jaar
  • 2026 (tot nu)248 bezoekers · 5.140 bekeken
  • 2025595 bezoekers · 777 bekeken
  • 2024321 bezoekers · 322 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20202 bezoekers · 3 bekeken
  • 20193 bezoekers · 10 bekeken
  • 20184 bezoekers · 11 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20164 bezoekers · 5 bekeken
  • 20153 bezoekers · 8 bekeken
  • 20141 bezoekers · 1 bekeken
  • 20135 bezoekers · 7 bekeken
  • 201270 bezoekers · 88 bekeken
  • 20113 bezoekers · 6 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.14024819,6%
202577759547,1%
202432232125,4%
2023110,1%
2022000,0%
2021110,1%
2020320,2%
20191030,2%
20181140,3%
2017220,2%
2016540,3%
2015830,2%
2014110,1%
2013750,4%
201288705,5%
2011630,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur38184,3%
1 tot 2 uur17143,3%
2 tot 3 uur22194,5%
3 tot 4 uur27235,4%
4 tot 5 uur16143,3%
5 tot 6 uur33194,5%
6 tot 7 uur17102,4%
7 tot 8 uur57163,8%
8 tot 9 uur14122,8%
9 tot 10 uur40133,1%
10 tot 11 uur369122,8%
11 tot 12 uur343184,3%
12 tot 13 uur257194,5%
13 tot 14 uur210307,1%
14 tot 15 uur52184,3%
15 tot 16 uur195174,0%
16 tot 17 uur375194,5%
17 tot 18 uur388337,8%
18 tot 19 uur284112,6%
19 tot 20 uur292215,0%
20 tot 21 uur448153,5%
21 tot 22 uur626133,1%
22 tot 23 uur799245,7%
23 tot 24 uur456153,5%
Samen5.375423100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag39 bezoekers · 45 bekeken
  • Dinsdag69 bezoekers · 4.165 bekeken
  • Woensdag62 bezoekers · 90 bekeken
  • Donderdag66 bezoekers · 620 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 127 bekeken
  • Zaterdag81 bezoekers · 278 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 50 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag45399,2%
Dinsdag4.1656916,3%
Woensdag906214,7%
Donderdag6206615,6%
Vrijdag1276415,1%
Zaterdag2788119,1%
Zondag50429,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.047 keer bekeken (93,9%), 300 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
328 keer bekeken (6,1%), 123 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van mijn leven en mijn hobby

↑ Terug naar de berichten