Naar de inhoud

Powerpoint crea

actieve60-plusser
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20261356
Samen1367
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 20261356
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1378
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1367
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)924
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1826
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1.21613
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)525
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)5.00414
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4.43820
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)10.75920
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)4.26312
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)12.78724
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)20.12242
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5553
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)3211
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)7136
Samen59.242300
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261367
September 202627511
Augustus 20261.26919
Juli 20269.44638
Juni 202610.76021
Mei 202617.05440
April 202620.12444
Maart 20261010
Februari 20266159
Januari 202644
December 20253211
November 2025210130
Oktober 202510182
September 2025158100
Augustus 2025175142
Juli 202512780
Juni 20257764
Mei 20254646
April 2025108
Maart 20252622
Februari 202511
Januari 202555
December 202422
November 20241717
Samen60.126963
Per jaar
  • 2026 (tot nu)253 bezoekers · 59.139 bekeken
  • 2025691 bezoekers · 968 bekeken
  • 2024273 bezoekers · 275 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20213 bezoekers · 6 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 13 bekeken
  • 201811 bezoekers · 16 bekeken
  • 201710 bezoekers · 20 bekeken
  • 201628 bezoekers · 57 bekeken
  • 2015134 bezoekers · 278 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)59.13925318,0%
202596869149,0%
202427527319,4%
2023000,0%
2022110,1%
2021630,2%
2020110,1%
20191340,3%
201816110,8%
201720100,7%
201657282,0%
20152781349,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur4.138183,8%
1 tot 2 uur4.184204,2%
2 tot 3 uur2.645204,2%
3 tot 4 uur2.490132,7%
4 tot 5 uur2.705173,6%
5 tot 6 uur1.833255,3%
6 tot 7 uur968132,7%
7 tot 8 uur919194,0%
8 tot 9 uur971194,0%
9 tot 10 uur910194,0%
10 tot 11 uur1.086183,8%
11 tot 12 uur561183,8%
12 tot 13 uur567194,0%
13 tot 14 uur1.289153,2%
14 tot 15 uur1.566224,6%
15 tot 16 uur2.735194,0%
16 tot 17 uur2.790163,4%
17 tot 18 uur2.537234,8%
18 tot 19 uur3.798183,8%
19 tot 20 uur4.799214,4%
20 tot 21 uur4.186224,6%
21 tot 22 uur3.970265,5%
22 tot 23 uur3.888265,5%
23 tot 24 uur3.947306,3%
Samen59.482476100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag61 bezoekers · 13.522 bekeken
  • Dinsdag75 bezoekers · 15.084 bekeken
  • Woensdag76 bezoekers · 8.886 bekeken
  • Donderdag54 bezoekers · 8.466 bekeken
  • Vrijdag82 bezoekers · 5.631 bekeken
  • Zaterdag72 bezoekers · 4.875 bekeken
  • Zondag56 bezoekers · 3.018 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag13.5226112,8%
Dinsdag15.0847515,8%
Woensdag8.8867616,0%
Donderdag8.4665411,3%
Vrijdag5.6318217,2%
Zaterdag4.8757215,1%
Zondag3.0185611,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
51.589 keer bekeken (86,7%), 348 bezoekers (73,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
7.893 keer bekeken (13,3%), 128 bezoekers (26,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Powerpoint crea

↑ Terug naar de berichten