Naar de inhoud

Nella's Powerpointje

Deactieve60plusser....
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202664
Samen97
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202664
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen108
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)97
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2517
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)43
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2424
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1917
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)97
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)32
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)53
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)3634
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)2419
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)4822
Samen483195
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026108
September 202625510
Augustus 20265856
Juli 20261311
Juni 202665
Mei 202654
April 202686
Maart 202644
Februari 20264644
Januari 202666
December 20257241
November 20252112
Oktober 202512692
September 2025261159
Augustus 2025375278
Juli 202511081
Juni 20253626
Mei 202533
April 20253228
Maart 20251412
Februari 202522
Januari 202500
December 202400
November 20241515
Samen1.478903
Per jaar
  • 2026 (tot nu)154 bezoekers · 411 bekeken
  • 2025734 bezoekers · 1.052 bekeken
  • 2024265 bezoekers · 266 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 4 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20196 bezoekers · 14 bekeken
  • 201819 bezoekers · 24 bekeken
  • 201717 bezoekers · 17 bekeken
  • 201658 bezoekers · 94 bekeken
  • 2015161 bezoekers · 309 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)41115410,9%
20251.05273451,8%
202426626518,7%
2023000,0%
2022000,0%
2021420,1%
2020110,1%
20191460,4%
201824191,3%
201717171,2%
201694584,1%
201530916111,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21196,4%
1 tot 2 uur12103,3%
2 tot 3 uur60144,7%
3 tot 4 uur95165,4%
4 tot 5 uur982,7%
5 tot 6 uur15124,0%
6 tot 7 uur22165,4%
7 tot 8 uur1282,7%
8 tot 9 uur20165,4%
9 tot 10 uur12103,3%
10 tot 11 uur23134,3%
11 tot 12 uur19144,7%
12 tot 13 uur19155,0%
13 tot 14 uur18134,3%
14 tot 15 uur19144,7%
15 tot 16 uur1072,3%
16 tot 17 uur16124,0%
17 tot 18 uur139134,3%
18 tot 19 uur18134,3%
19 tot 20 uur21155,0%
20 tot 21 uur872,3%
21 tot 22 uur15124,0%
22 tot 23 uur14134,3%
23 tot 24 uur1393,0%
Samen630299100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag46 bezoekers · 67 bekeken
  • Dinsdag42 bezoekers · 296 bekeken
  • Woensdag37 bezoekers · 43 bekeken
  • Donderdag31 bezoekers · 33 bekeken
  • Vrijdag24 bezoekers · 26 bekeken
  • Zaterdag65 bezoekers · 96 bekeken
  • Zondag54 bezoekers · 69 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag674615,4%
Dinsdag2964214,0%
Woensdag433712,4%
Donderdag333110,4%
Vrijdag26248,0%
Zaterdag966521,7%
Zondag695418,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
465 keer bekeken (73,8%), 180 bezoekers (60,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
165 keer bekeken (26,2%), 119 bezoekers (39,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Nella's Powerpointje

↑ Terug naar de berichten