Naar de inhoud

Uit het keukentje van OemHasna

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
Samen63
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202663
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen63
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)63
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)601
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2476
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)64
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1313
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)99
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)84
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)32
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)53
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)93
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)7471
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1010
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)66
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Samen529205
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202663
September 202631715
Augustus 20263333
Juli 20261410
Juni 202665
Mei 20261512
April 20261810
Maart 20262626
Februari 20269087
Januari 20262626
December 20253017
November 2025144124
Oktober 20256353
September 2025147108
Augustus 20258270
Juli 2025134100
Juni 20253433
Mei 20254037
April 20251716
Maart 20252018
Februari 202566
Januari 202522
December 202433
November 202477
Samen1.280821
Per jaar
  • 2026 (tot nu)227 bezoekers · 551 bekeken
  • 2025584 bezoekers · 719 bekeken
  • 2024230 bezoekers · 230 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20171 bezoekers · 3 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 201511 bezoekers · 16 bekeken
  • 201438 bezoekers · 51 bekeken
  • 201370 bezoekers · 92 bekeken
  • 201262 bezoekers · 83 bekeken
  • 201164 bezoekers · 100 bekeken
  • 201053 bezoekers · 98 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)55122716,8%
202571958443,3%
202423023017,0%
2023550,4%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018000,0%
2017310,1%
2016220,1%
201516110,8%
201451382,8%
201392705,2%
201283624,6%
2011100644,7%
201098533,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17163,8%
1 tot 2 uur651,2%
2 tot 3 uur23194,5%
3 tot 4 uur16122,9%
4 tot 5 uur144163,8%
5 tot 6 uur75122,9%
6 tot 7 uur83184,3%
7 tot 8 uur14122,9%
8 tot 9 uur26194,5%
9 tot 10 uur21174,0%
10 tot 11 uur14133,1%
11 tot 12 uur23215,0%
12 tot 13 uur33317,4%
13 tot 14 uur27266,2%
14 tot 15 uur32286,7%
15 tot 16 uur21204,8%
16 tot 17 uur84225,2%
17 tot 18 uur31245,7%
18 tot 19 uur21215,0%
19 tot 20 uur20184,3%
20 tot 21 uur14133,1%
21 tot 22 uur11102,4%
22 tot 23 uur14133,1%
23 tot 24 uur18153,6%
Samen788421100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag52 bezoekers · 124 bekeken
  • Dinsdag71 bezoekers · 324 bekeken
  • Woensdag50 bezoekers · 60 bekeken
  • Donderdag53 bezoekers · 54 bekeken
  • Vrijdag74 bezoekers · 76 bekeken
  • Zaterdag69 bezoekers · 88 bekeken
  • Zondag52 bezoekers · 62 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1245212,4%
Dinsdag3247116,9%
Woensdag605011,9%
Donderdag545312,6%
Vrijdag767417,6%
Zaterdag886916,4%
Zondag625212,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
638 keer bekeken (81,0%), 300 bezoekers (71,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
150 keer bekeken (19,0%), 121 bezoekers (28,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Uit het keukentje van OemHasna

↑ Terug naar de berichten