Naar de inhoud

Ondersteuning Omstanders-Borderline-Passyndroom

Startpagina voor omstanders, die ermee te maken hebben en/of krijgen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026973
zaterdag 17 oktober 202631
Samen1015
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026973
zaterdag 17 oktober 202631
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1015
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1004
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1822
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2019
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1313
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)26018
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)64
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1616
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)32
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1414
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1616
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6058
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1414
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)33
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)1010
Samen778254
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261015
September 202621534
Augustus 202628846
Juli 20261412
Juni 20261313
Mei 20262525
April 202654
Maart 20264040
Februari 20267775
Januari 20262626
December 202511
November 202524686
Oktober 202511
September 2025287160
Augustus 2025404266
Juli 20259267
Juni 202510578
Mei 202544
April 20258061
Maart 20252020
Februari 202522
Januari 202555
December 202411
November 20241717
Samen2.0691.049
Per jaar
  • 2026 (tot nu)280 bezoekers · 804 bekeken
  • 2025751 bezoekers · 1.247 bekeken
  • 2024381 bezoekers · 382 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20222 bezoekers · 2 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20191 bezoekers · 10 bekeken
  • 20183 bezoekers · 4 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 20154 bezoekers · 13 bekeken
  • 20149 bezoekers · 9 bekeken
  • 201337 bezoekers · 42 bekeken
  • 201268 bezoekers · 86 bekeken
  • 2011125 bezoekers · 193 bekeken
  • 2010152 bezoekers · 258 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)80428015,4%
20251.24775141,3%
202438238120,9%
2023000,0%
2022220,1%
2021110,1%
2020110,1%
20191010,1%
2018430,2%
2017110,1%
2016440,2%
20151340,2%
2014990,5%
201342372,0%
201286683,7%
20111931256,9%
20102581528,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17113,0%
1 tot 2 uur207195,2%
2 tot 3 uur24102,7%
3 tot 4 uur24205,4%
4 tot 5 uur26174,6%
5 tot 6 uur22123,3%
6 tot 7 uur23164,3%
7 tot 8 uur22154,1%
8 tot 9 uur23154,1%
9 tot 10 uur111143,8%
10 tot 11 uur37267,1%
11 tot 12 uur14113,0%
12 tot 13 uur45328,7%
13 tot 14 uur25195,2%
14 tot 15 uur264143,8%
15 tot 16 uur13102,7%
16 tot 17 uur21102,7%
17 tot 18 uur22205,4%
18 tot 19 uur25184,9%
19 tot 20 uur16102,7%
20 tot 21 uur751,4%
21 tot 22 uur2082,2%
22 tot 23 uur20184,9%
23 tot 24 uur24184,9%
Samen1.052368100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag54 bezoekers · 268 bekeken
  • Dinsdag66 bezoekers · 102 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 337 bekeken
  • Donderdag52 bezoekers · 74 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Zaterdag68 bezoekers · 71 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 173 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2685414,7%
Dinsdag1026617,9%
Woensdag3375314,4%
Donderdag745214,1%
Vrijdag27277,3%
Zaterdag716818,5%
Zondag1734813,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
808 keer bekeken (76,8%), 252 bezoekers (68,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
244 keer bekeken (23,2%), 116 bezoekers (31,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Ondersteuning Omstanders-Borderline-Passyndroom

↑ Terug naar de berichten