Naar de inhoud

Online ondernemen | Affiliate marketing

Online ondernemen | Affiliate marketing
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261234
Samen1245
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20261234
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen1245
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1234
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1256
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)19629
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1.02610
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)24.24354
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1.0247
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)223
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)12.25218
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1.1186
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)9239
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)31
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)65
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)44
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4545
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)21
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)64
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)2323
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)6331
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Samen41.234290
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261245
September 20261267
Augustus 20261.23350
Juli 202624.25162
Juni 20261.0258
Mei 202612.27926
April 20262.04416
Maart 2026109
Februari 20264746
Januari 202622
December 20259258
November 202511
Oktober 202593
September 2025152109
Augustus 202510066
Juli 20259071
Juni 20251818
Mei 20252927
April 20252420
Maart 20252121
Februari 202511
Januari 202511
December 202400
November 202477
Samen41.686634
Per jaar
  • 2026 (tot nu)231 bezoekers · 41.141 bekeken
  • 2025396 bezoekers · 538 bekeken
  • 2024230 bezoekers · 230 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 9 bekeken
  • 20184 bezoekers · 7 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20164 bezoekers · 7 bekeken
  • 20157 bezoekers · 9 bekeken
  • 201413 bezoekers · 16 bekeken
  • 20139 bezoekers · 10 bekeken
  • 201227 bezoekers · 31 bekeken
  • 2011137 bezoekers · 182 bekeken
  • 201019 bezoekers · 43 bekeken
  • 200916 bezoekers · 19 bekeken
  • 200823 bezoekers · 52 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)41.14123120,6%
202553839635,3%
202423023020,5%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020110,1%
2019940,4%
2018740,4%
2017000,0%
2016740,4%
2015970,6%
201416131,2%
20131090,8%
201231272,4%
201118213712,2%
201043191,7%
200919161,4%
200852232,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur2.161113,8%
1 tot 2 uur1.98893,1%
2 tot 3 uur1.162113,8%
3 tot 4 uur77372,4%
4 tot 5 uur55472,4%
5 tot 6 uur826144,8%
6 tot 7 uur1.05693,1%
7 tot 8 uur1.30362,0%
8 tot 9 uur910113,8%
9 tot 10 uur746134,4%
10 tot 11 uur1.265134,4%
11 tot 12 uur1.922165,5%
12 tot 13 uur1.969165,5%
13 tot 14 uur1.880124,1%
14 tot 15 uur1.890103,4%
15 tot 16 uur1.889144,8%
16 tot 17 uur1.854175,8%
17 tot 18 uur2.01293,1%
18 tot 19 uur2.00593,1%
19 tot 20 uur2.133144,8%
20 tot 21 uur3.003196,5%
21 tot 22 uur2.749134,4%
22 tot 23 uur2.567165,5%
23 tot 24 uur2.626175,8%
Samen41.243293100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag37 bezoekers · 10.423 bekeken
  • Dinsdag27 bezoekers · 2.032 bekeken
  • Woensdag32 bezoekers · 4.519 bekeken
  • Donderdag50 bezoekers · 10.479 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 12.456 bekeken
  • Zaterdag80 bezoekers · 279 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 1.055 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10.4233712,6%
Dinsdag2.032279,2%
Woensdag4.5193210,9%
Donderdag10.4795017,1%
Vrijdag12.4563511,9%
Zaterdag2798027,3%
Zondag1.0553210,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
39.909 keer bekeken (96,8%), 181 bezoekers (61,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.334 keer bekeken (3,2%), 112 bezoekers (38,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Online ondernemen | Affiliate marketing

↑ Terug naar de berichten