Naar de inhoud

Oog voor Talent

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262206
Samen2206
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 20262206
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen2206
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2206
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3098
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)21
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)54
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3337
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1398
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)9.10375
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)64
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)77
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1212
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)97
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)87
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)88318
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1512
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1512
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)77
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1212
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1212
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1818
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2827
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1818
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)2121
Samen11.210331
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262206
September 20263119
Augustus 202687
Juli 202633812
Juni 20269.25089
Mei 20264442
April 202691846
Maart 20264040
Februari 20268382
Januari 20269089
December 20252323
November 2025206100
Oktober 20251111
September 2025171112
Augustus 2025106104
Juli 20258682
Juni 202513499
Mei 202511
April 202587
Maart 20251010
Februari 202522
Januari 202500
December 202400
November 20241010
Samen12.070983
Per jaar
  • 2026 (tot nu)422 bezoekers · 11.302 bekeken
  • 2025551 bezoekers · 758 bekeken
  • 2024110 bezoekers · 110 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 20226 bezoekers · 6 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 7 bekeken
  • 201811 bezoekers · 17 bekeken
  • 201710 bezoekers · 10 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)11.30242237,7%
202575855149,2%
20241101109,8%
2023440,4%
2022660,5%
2021330,3%
2020110,1%
2019720,2%
201817111,0%
201710100,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur460183,2%
1 tot 2 uur432224,0%
2 tot 3 uur286224,0%
3 tot 4 uur712285,0%
4 tot 5 uur376274,9%
5 tot 6 uur975356,3%
6 tot 7 uur1.094183,2%
7 tot 8 uur395203,6%
8 tot 9 uur420224,0%
9 tot 10 uur291183,2%
10 tot 11 uur88224,0%
11 tot 12 uur419112,0%
12 tot 13 uur152315,6%
13 tot 14 uur89254,5%
14 tot 15 uur181203,6%
15 tot 16 uur251285,0%
16 tot 17 uur281193,4%
17 tot 18 uur511254,5%
18 tot 19 uur978335,9%
19 tot 20 uur1.133234,1%
20 tot 21 uur658264,7%
21 tot 22 uur346203,6%
22 tot 23 uur394234,1%
23 tot 24 uur620203,6%
Samen11.542556100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag81 bezoekers · 346 bekeken
  • Dinsdag78 bezoekers · 2.389 bekeken
  • Woensdag80 bezoekers · 768 bekeken
  • Donderdag111 bezoekers · 157 bekeken
  • Vrijdag65 bezoekers · 1.541 bekeken
  • Zaterdag77 bezoekers · 4.826 bekeken
  • Zondag64 bezoekers · 1.515 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3468114,6%
Dinsdag2.3897814,0%
Woensdag7688014,4%
Donderdag15711120,0%
Vrijdag1.5416511,7%
Zaterdag4.8267713,8%
Zondag1.5156411,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.201 keer bekeken (45,1%), 415 bezoekers (74,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
6.341 keer bekeken (54,9%), 141 bezoekers (25,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Oog voor Talent

↑ Terug naar de berichten