Naar de inhoud

bLOG oRANE

Gemaakt door orane
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 20261846
zaterdag 17 oktober 202695
Samen19715
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 20261846
zaterdag 17 oktober 202695
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202611
Samen22038
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)19816
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)77
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)77
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)88
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)20017
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1310
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)21
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)273
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1307
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)64
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)65
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)87
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)72
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Samen713186
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202621331
September 202623044
Augustus 20264544
Juli 202615912
Juni 20261210
Mei 20261715
April 20262114
Maart 20261616
Februari 20269795
Januari 20262928
December 20252414
November 20251311
Oktober 20257056
September 20251818
Augustus 2025127115
Juli 20258978
Juni 20253232
Mei 20251919
April 20252217
Maart 20252525
Februari 202500
Januari 202522
December 202466
November 20241212
Samen1.298714
Per jaar
  • 2026 (tot nu)309 bezoekers · 839 bekeken
  • 2025387 bezoekers · 441 bekeken
  • 2024249 bezoekers · 251 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 10 bekeken
  • 20183 bezoekers · 4 bekeken
  • 20173 bezoekers · 14 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 20152 bezoekers · 3 bekeken
  • 20144 bezoekers · 4 bekeken
  • 20135 bezoekers · 6 bekeken
  • 20121 bezoekers · 1 bekeken
  • 201183 bezoekers · 113 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)83930929,3%
202544138736,7%
202425124923,6%
2023330,3%
2022110,1%
2021220,2%
2020000,0%
20191020,2%
2018430,3%
20171430,3%
2016000,0%
2015320,2%
2014440,4%
2013650,5%
2012110,1%
2011113837,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur19174,4%
1 tot 2 uur17123,1%
2 tot 3 uur21133,3%
3 tot 4 uur28102,6%
4 tot 5 uur114153,8%
5 tot 6 uur17164,1%
6 tot 7 uur78153,8%
7 tot 8 uur12112,8%
8 tot 9 uur16143,6%
9 tot 10 uur15112,8%
10 tot 11 uur45153,8%
11 tot 12 uur24215,4%
12 tot 13 uur32287,2%
13 tot 14 uur19184,6%
14 tot 15 uur23194,9%
15 tot 16 uur24225,6%
16 tot 17 uur21194,9%
17 tot 18 uur21215,4%
18 tot 19 uur101112,8%
19 tot 20 uur43112,8%
20 tot 21 uur20174,4%
21 tot 22 uur134174,4%
22 tot 23 uur18164,1%
23 tot 24 uur84215,4%
Samen946390100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag42 bezoekers · 231 bekeken
  • Dinsdag58 bezoekers · 93 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 49 bekeken
  • Donderdag63 bezoekers · 68 bekeken
  • Vrijdag62 bezoekers · 66 bekeken
  • Zaterdag84 bezoekers · 99 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 340 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2314210,8%
Dinsdag935814,9%
Woensdag494611,8%
Donderdag686316,2%
Vrijdag666215,9%
Zaterdag998421,5%
Zondag340359,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
507 keer bekeken (53,6%), 271 bezoekers (69,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
439 keer bekeken (46,4%), 119 bezoekers (30,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van bLOG oRANE

↑ Terug naar de berichten