Naar de inhoud

Welkom in de cuisine van oum Issam

Heeft u interesse in 1 van mijn lekkernijen dan kunt u me mailen..
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202685
Samen85
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202685
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen107
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)85
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3666
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)74
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)88
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1414
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)597
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)21
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)75
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)125
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)5451
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)65
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)77
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)33
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)1413
Samen608173
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026107
September 202637512
Augustus 20262828
Juli 2026608
Juni 202654
Mei 20262218
April 2026147
Maart 202688
Februari 20266965
Januari 20263130
December 20251812
November 2025126112
Oktober 20256558
September 2025211136
Augustus 2025276209
Juli 2025152138
Juni 202510486
Mei 202500
April 202533
Maart 20251919
Februari 202511
Januari 202500
December 202422
November 20241010
Samen1.609973
Per jaar
  • 2026 (tot nu)187 bezoekers · 622 bekeken
  • 2025774 bezoekers · 975 bekeken
  • 2024173 bezoekers · 173 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20214 bezoekers · 6 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 201519 bezoekers · 24 bekeken
  • 201486 bezoekers · 135 bekeken
  • 2013115 bezoekers · 146 bekeken
  • 201284 bezoekers · 144 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)62218712,9%
202597577453,4%
202417317311,9%
2023220,1%
2022110,1%
2021640,3%
2020220,1%
2019610,1%
2018000,0%
2017110,1%
2016110,1%
201524191,3%
2014135865,9%
20131461157,9%
2012144845,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21205,4%
1 tot 2 uur17164,3%
2 tot 3 uur22184,9%
3 tot 4 uur992,4%
4 tot 5 uur22174,6%
5 tot 6 uur200174,6%
6 tot 7 uur13113,0%
7 tot 8 uur83236,2%
8 tot 9 uur19174,6%
9 tot 10 uur20154,1%
10 tot 11 uur10102,7%
11 tot 12 uur15133,5%
12 tot 13 uur27256,8%
13 tot 14 uur19195,1%
14 tot 15 uur15133,5%
15 tot 16 uur12102,7%
16 tot 17 uur57123,3%
17 tot 18 uur40267,0%
18 tot 19 uur12123,3%
19 tot 20 uur15123,3%
20 tot 21 uur137154,1%
21 tot 22 uur1082,2%
22 tot 23 uur17174,6%
23 tot 24 uur19143,8%
Samen831369100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag52 bezoekers · 68 bekeken
  • Dinsdag76 bezoekers · 368 bekeken
  • Woensdag42 bezoekers · 172 bekeken
  • Donderdag43 bezoekers · 46 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 42 bekeken
  • Zaterdag75 bezoekers · 87 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 48 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag685214,1%
Dinsdag3687620,6%
Woensdag1724211,4%
Donderdag464311,7%
Vrijdag423910,6%
Zaterdag877520,3%
Zondag484211,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
696 keer bekeken (83,8%), 252 bezoekers (68,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
135 keer bekeken (16,2%), 117 bezoekers (31,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Welkom in de cuisine van oum Issam

↑ Terug naar de berichten