Naar de inhoud

Overleven crisis

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 20261010
dinsdag 20 oktober 202666
maandag 19 oktober 202666
zondag 18 oktober 202688
zaterdag 17 oktober 2026146
Samen5244
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 20261010
dinsdag 20 oktober 202666
maandag 19 oktober 202666
zondag 18 oktober 202688
zaterdag 17 oktober 2026146
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen5244
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)3030
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2214
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)613
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2454
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)84
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)118
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)43
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)128
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)53
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)76
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)94
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1414
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6059
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)1111
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)33
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)88
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)1212
Samen554226
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265244
September 202631411
Augustus 202622
Juli 20261714
Juni 202698
Mei 20262822
April 20261711
Maart 20262020
Februari 20267271
Januari 20262323
December 20254430
November 20257676
Oktober 20256253
September 20256353
Augustus 2025107101
Juli 20256962
Juni 20251312
Mei 202577
April 2025109
Maart 20251615
Februari 202588
Januari 202555
December 202422
November 20241515
Samen1.051674
Per jaar
  • 2026 (tot nu)226 bezoekers · 554 bekeken
  • 2025431 bezoekers · 480 bekeken
  • 2024239 bezoekers · 239 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20221 bezoekers · 1 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 9 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20161 bezoekers · 3 bekeken
  • 20152 bezoekers · 8 bekeken
  • 20145 bezoekers · 5 bekeken
  • 201311 bezoekers · 12 bekeken
  • 201275 bezoekers · 105 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)55422622,7%
202548043143,3%
202423923924,0%
2023000,0%
2022110,1%
2021110,1%
2020000,0%
2019910,1%
2018320,2%
2017000,0%
2016310,1%
2015820,2%
2014550,5%
201312111,1%
2012105757,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur10102,6%
1 tot 2 uur24184,7%
2 tot 3 uur16164,2%
3 tot 4 uur13133,4%
4 tot 5 uur27184,7%
5 tot 6 uur17164,2%
6 tot 7 uur20184,7%
7 tot 8 uur29205,2%
8 tot 9 uur198184,7%
9 tot 10 uur79184,7%
10 tot 11 uur25184,7%
11 tot 12 uur19174,4%
12 tot 13 uur24236,0%
13 tot 14 uur21205,2%
14 tot 15 uur26225,7%
15 tot 16 uur12123,1%
16 tot 17 uur71133,4%
17 tot 18 uur22205,2%
18 tot 19 uur18123,1%
19 tot 20 uur992,3%
20 tot 21 uur18174,4%
21 tot 22 uur551,3%
22 tot 23 uur16164,2%
23 tot 24 uur17164,2%
Samen736385100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag53 bezoekers · 122 bekeken
  • Dinsdag43 bezoekers · 282 bekeken
  • Woensdag44 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag57 bezoekers · 59 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 43 bekeken
  • Zaterdag87 bezoekers · 112 bekeken
  • Zondag63 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1225313,8%
Dinsdag2824311,2%
Woensdag444411,4%
Donderdag595714,8%
Vrijdag43389,9%
Zaterdag1128722,6%
Zondag746316,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
550 keer bekeken (74,7%), 235 bezoekers (61,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
186 keer bekeken (25,3%), 150 bezoekers (39,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Overleven crisis

↑ Terug naar de berichten