Naar de inhoud

pasblog

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 20261195
zaterdag 17 oktober 202665
Samen13015
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 20261195
zaterdag 17 oktober 202665
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202611
donderdag 24 september 202622
Samen15338
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)13015
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)77
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)77
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1010
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)13915
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)135
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)65
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)87
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)54
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)178
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)88
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)66
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6967
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)44
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)44
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Samen473211
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202614530
September 202615531
Augustus 202611
Juli 20262213
Juni 202633
Mei 20261210
April 20262212
Maart 20262222
Februari 20267977
Januari 20261616
December 2025117
November 202566
Oktober 20253833
September 20252420
Augustus 2025109108
Juli 20253128
Juni 20252018
Mei 202500
April 202563
Maart 202599
Februari 202511
Januari 202500
December 202422
November 202488
Samen742458
Per jaar
  • 2026 (tot nu)215 bezoekers · 477 bekeken
  • 2025233 bezoekers · 255 bekeken
  • 2024140 bezoekers · 140 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20211 bezoekers · 1 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 6 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20173 bezoekers · 4 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 20156 bezoekers · 7 bekeken
  • 20144 bezoekers · 5 bekeken
  • 201313 bezoekers · 17 bekeken
  • 20125 bezoekers · 7 bekeken
  • 201126 bezoekers · 39 bekeken
  • 2010113 bezoekers · 183 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)47721528,1%
202525523330,5%
202414014018,3%
2023000,0%
2022000,0%
2021110,1%
2020000,0%
2019610,1%
2018330,4%
2017430,4%
2016220,3%
2015760,8%
2014540,5%
201317131,7%
2012750,7%
201139263,4%
201018311314,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur67103,8%
1 tot 2 uur12103,8%
2 tot 3 uur18145,4%
3 tot 4 uur11114,2%
4 tot 5 uur78166,1%
5 tot 6 uur69124,6%
6 tot 7 uur12114,2%
7 tot 8 uur651,9%
8 tot 9 uur20124,6%
9 tot 10 uur772,7%
10 tot 11 uur10103,8%
11 tot 12 uur11103,8%
12 tot 13 uur16166,1%
13 tot 14 uur772,7%
14 tot 15 uur883,1%
15 tot 16 uur18114,2%
16 tot 17 uur1693,4%
17 tot 18 uur12103,8%
18 tot 19 uur10103,8%
19 tot 20 uur13135,0%
20 tot 21 uur15135,0%
21 tot 22 uur12114,2%
22 tot 23 uur993,4%
23 tot 24 uur75166,1%
Samen532261100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag33 bezoekers · 94 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 104 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 40 bekeken
  • Donderdag33 bezoekers · 35 bekeken
  • Vrijdag65 bezoekers · 67 bekeken
  • Zaterdag50 bezoekers · 56 bekeken
  • Zondag22 bezoekers · 136 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag943312,6%
Dinsdag1043312,6%
Woensdag40259,6%
Donderdag353312,6%
Vrijdag676524,9%
Zaterdag565019,2%
Zondag136228,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
340 keer bekeken (63,9%), 189 bezoekers (72,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
192 keer bekeken (36,1%), 72 bezoekers (27,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van pasblog

↑ Terug naar de berichten