Naar de inhoud

Pinuccia

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202695
Samen106
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202695
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen117
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)106
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1212
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2416
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)74
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1717
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2113
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)31
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)41
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)32
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)31
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)106
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)88
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)6058
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)88
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Samen580196
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026117
September 202636912
Augustus 20264848
Juli 20262618
Juni 202693
Mei 2026129
April 20261713
Maart 20262020
Februari 20267068
Januari 20262625
December 20253017
November 20257171
Oktober 20259276
September 20255939
Augustus 2025292185
Juli 2025208168
Juni 202533
Mei 20253332
April 20253838
Maart 20252221
Februari 202522
Januari 202511
December 202422
November 20241111
Samen1.472889
Per jaar
  • 2026 (tot nu)223 bezoekers · 608 bekeken
  • 2025653 bezoekers · 851 bekeken
  • 2024247 bezoekers · 247 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 20220 bezoekers · 0 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 7 bekeken
  • 20183 bezoekers · 6 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20160 bezoekers · 0 bekeken
  • 20152 bezoekers · 4 bekeken
  • 20144 bezoekers · 7 bekeken
  • 20132 bezoekers · 3 bekeken
  • 20123 bezoekers · 4 bekeken
  • 201133 bezoekers · 35 bekeken
  • 201032 bezoekers · 53 bekeken
  • 200912 bezoekers · 21 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)60822318,3%
202585165353,5%
202424724720,2%
2023110,1%
2022000,0%
2021220,2%
2020000,0%
2019720,2%
2018630,2%
2017220,2%
2016000,0%
2015420,2%
2014740,3%
2013320,2%
2012430,2%
201135332,7%
201053322,6%
200921121,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur25205,2%
1 tot 2 uur11102,6%
2 tot 3 uur18174,4%
3 tot 4 uur11102,6%
4 tot 5 uur17143,6%
5 tot 6 uur31123,1%
6 tot 7 uur246225,7%
7 tot 8 uur25184,7%
8 tot 9 uur15112,8%
9 tot 10 uur20143,6%
10 tot 11 uur12123,1%
11 tot 12 uur16123,1%
12 tot 13 uur30277,0%
13 tot 14 uur19174,4%
14 tot 15 uur155348,8%
15 tot 16 uur26266,7%
16 tot 17 uur17112,8%
17 tot 18 uur23235,9%
18 tot 19 uur11112,8%
19 tot 20 uur13133,4%
20 tot 21 uur13112,8%
21 tot 22 uur13123,1%
22 tot 23 uur19174,4%
23 tot 24 uur15133,4%
Samen801387100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 178 bekeken
  • Dinsdag61 bezoekers · 306 bekeken
  • Woensdag50 bezoekers · 52 bekeken
  • Donderdag52 bezoekers · 58 bekeken
  • Vrijdag65 bezoekers · 68 bekeken
  • Zaterdag69 bezoekers · 89 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 50 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1784812,4%
Dinsdag3066115,8%
Woensdag525012,9%
Donderdag585213,4%
Vrijdag686516,8%
Zaterdag896917,8%
Zondag504210,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
662 keer bekeken (82,6%), 276 bezoekers (71,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
139 keer bekeken (17,4%), 111 bezoekers (28,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Pinuccia

↑ Terug naar de berichten